Футбол : Цьогорічні випускники ЛУФК успішно дебютували у складі юніорських «Карпат»

Готуючись до нового сезону, юніорська команда львівських «Карпат» 25-27 липня 2018р. взяла участь у міжнародному турнірі «Меморіал Евжена Гадамчіка» у м.Остраві (Чехія).
На першій стадії змагань «Карпати» перемогли англійський «Вест Бромвіч Альбіон» 5:2, словацьку «Сеницю» 4:2 і заграли внічию 3:3 з іншим словацьким клубом «Тренчин» з однойменних міст і вийшли до фіналу турніру, де зустрілися з місцевим «Баніком».
Львів’яни пропустили першими, але вже за хвилину відігралися. У другому таймі «Карпати» мали перевагу, але допустили помилку у захисті і отримали другий гол у свої ворота. Отож, поразка 1:2 і срібні нагороди турніру.
У складі юніорських «Карпат» на турнірі успішно дебютували цьогорічні випускники Львівського училища фізичної культури Валентин Горох, Владислав Мудрик, Тимофій Калинчук, Артем Данилюк, Микола Романік, Вадим Гудзінський, Богдан Козак, Вадим Мельнійчук, Данило Сікан, Степан Слічний, Роман Лісовик.
Данило Сікан (на фото) визнаний найкращим гравцем та бомбардиром турніру. В його активі 6 забитих м’ячів у ворота суперників.
Як ми вже повідомляли, тренувати команду у новому сезоні буде вихованець училища Роман Гнатів. Також в училищі Роман Гнатів розпочинав і свою тренерську кар’єру.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ