Футбол : До розгрому ФК «Львів» доклався Данило Сікан

16 і 19 травня 2018р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» провели ігри 17 туру групового етапу чемпіонату України серед юнаків. Суперниками хлопців у львівському дербі був ФК «Львів».
У зв’язку з виїздом у Чехію на міжнародний турнір першими свій матч у середу заграли восьмикласники. Гра пройшла з перевагою нашої команди, яка втілилась у два забиті м’ячі: у першому таймі відзначився Денис Козловський, у другому – Юрій Матвіїв.
Команда 10 класу приймала «містян» у суботу. Вже на 12хв Сергій Стень відкрив рахунок, однак більше голів у цій зустрічі глядачі не побачили. Отож, перемога 1:0.
11 і 9 класи свої ігри проводили в гостях на стадіоні «Сокіл».
Старшокласники розгромили суперників з рахунком 5:0. До всіх п’яти голів доклався Данило Сікан: чотири забив сам, у п’ятому віддав точну передачу Мирону Бідному.
Девֹ’ятикласники також забили першими -  відзначився Андрій Дурдас.
Однак, втримати переможний рахунок хлопцям не вдалося за три хвилини до закінчення зустрічі господарі забили у відповідь. Тож у підсумку нічия 1:1.

- 23
Примітка: 1) у останньому турі групового етапу команди ЛУФК зустрічаються з ужгородською СДЮШОР. 11 і 9 класи приймають закарпатців у середу 23 травня. Початок ігор о 12 і 14 год. на стадіоні аграрного університету у Дублянах.
10 і 8 класи їдуть в гості у суботу 26 травня.
2) У наступний етап – стикові ігри за право потрапляння у фінальну частину виходять чотири кращі команди з кожної групи.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру