Футбол : У грі з «Волинню» Кукуруза відзначився хет-триком

12 травня 2018р. у матчах 16 туру групового етапу чемпіонату України з футболу серед юнаків у вищій лізі команди Львівського училища фізичної культури зустрічалися з чернівецькою «Буковиною».
«Буковина» є аутсайдером клубного заліку і бореться за виживання у вищій лізі -  отож, усі чотири команди здобули впевнені перемоги: 11 клас – 6:0 (голи на рахунку Мирона Бідного, Дмитра Лук’янчука, Степана Слічного, Миколи Романіка, Вадима Мельнійчука та один автогол), 10 клас – 6:2 (відзначились Мар’ян Мокрик (двічі), Денис Слюсар, Святослав Дяк, Роман Дідик, Михайло Ходукін), 9 клас – 3:1 (м’ячі забили Олексій Малакі, Денис Махінка, автогол), 8 клас – 2:1 (Олег Скакун, Максим Скиба).
 А тиждень перед тим у іграх 15 туру суперниками команд ЛУФК були волинські колективи.
10 і 8 класи у Дублянах приймали луцьку «Волинь».
Десятикласники пропустили першими. Але вже наприкінці першого тайму завдяки голом Сергія Стеня і Назара Сущака вийшли уперед. Другий тайм пройшов за переваги львів’ян, однак м’ячів більше забито не було.
Команда 8 класу волинян повністю переграла і здобула перемогу 3:0. Своїм першим хет-триком відзначився Вадим Кукуруза (на фото).
11 і 9 класи виїжджали у Володимир-Волинський, де зустрічалися з місцевим BRW-BIKom.
Гол Романа Наконечного приніс перемогу одинадцятикласникам з рахунком 1:0.
Дев’ятикласники перемогли 3:1, хоч дотиснути суперника зуміли лише у другому таймі. Рахунок відкрив Михайло Чорний, а в другій половині зустрічі результат довершили Денис Махінка і Нікіта Петрук.
- 23

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру