Футбол : Хід зустрічі з «Волинню» переломав Данило Сікан

У суботу 28 квітня 2018р. відбулися матчі 14 туру чемпіонату України з футболу серед юнацьких команд вищої ліги.
Команди 11 і 9 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у Дублянах на футбольному полі аграрного університету приймали луцьку «Волинь».
Гра для одинадцятикласників розпочалася вкрай невдало – вже на першій хвилині вони пропустили атаку через центр і рахунок став 0:1. Загалом, першу половину зустрічі в актив нашої команди зарахувати не можна. Волиняни вийшли на гру мобілізованими, більше рухались і часто заставляли господарів помилятись. Тим не менше, наприкінці першого тайму після розиграшу «стандарту» Тимофій Калинчук вирівняв становище.
У другому таймі завдяки вправним зусиллям, в першу чергу Данила Сікана, львів’янам вдалося переломати хід зустрічі на свою користь. Спочатку Данило (на фото) майстерно, на паузі реалізував вихід один на один з воротарем, а у другому випадку, прийнявши м’яч у штрафному майданчику, розвернувся на 180 градусів і поцілив у «дев’ятку». Між голами Данила відзначився Богдан Козак, який ударом з лету замкнув прострільну передачу, «Волинь» зуміла відповісти тільки один раз, отож перемога 4:2.
Дев’ятикласники мали перевагу упродовж усього матчу і реалізували її чотирма забитими м’ячами. Відзначилися Марко Сапуга, Михайло Чорний, Максим Хлань і Назар Охотський.
Команди 10 і 8 класів у Моршині зустрічалися з місцевою «Скалою».
Перша половина зустрічі старшокласників закінчилася унічию 1:1. У нашій команді гол на рахунку Назара Сущака. А от у другому таймі дві помилки господарів дозволили львів’янам виступити уперед 3:1. Спочатку зі штрафного забив Сергій Стень, а через хвилину з пенальті – Назар Сущак. Тут же моршинці один м’яч відквитали, але на більше не спромоглися.
Наймолодші футболісти училища свою гру також контролювали, мали достатньо гольових моментів, однак забили тільки один гол – зробив це Роман Лисюк.
- 20

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру