54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : За юніорські «Карпати» забивали виключно випускники ЛУФК


        Після зимової перерви відновився чемпіонат України з футболу серед юніорів віком до 19 років.
Львівські «Карпати» 6 березня 2018р. у матчі 15 туру в Одесі перемогли місцевий «Чорноморець» 5:0. У складі львів’ян забивали виключно вчорашні випускники Львівського училища фізичної культури. Наприкінці першого тайму рахунок відкрив Ростислав Лях (на фото), а в другій половині зустрічі почергово відзначилися Андрій Ременюк, Володимир Рудюк, Олег Веремієнко, Орест Панчишин.
Окрім названих вихованців училища на поле у цей день у складі «Карпат» виходили також Богдан Куртяк, Петро Харжевський, Максим Дерман, Василь Руніч, Тарас Пецків.
Після 15 туру «Карпати» у турнірній таблиці посідають ІІІ місце і їхнє відставання від лідерів – київського «Динамо» і донецького «Шахтаря» складає відповідно 5 і 4 очки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Анонси
26.02.2025 1/8 фіналу "Кубку ДЮФЛУ 2025" ЛФКС-КАРПАТИ U-16 — АФ Рух U-16












History of Ukrainian State


Футбол

Футбол

ЛФКС-Карпати U-16 стартує на ELITE CUP UA 2025 у ЧеркасаВпевнена перемога у 1/16 фіналу "КУБКУ ДЮФЛУ – 2025" "МЕМОРІАЛ ЮСТА-2025": матч за вихід до 1/16 фіналу турніру 6 ТУР "КУБОК ДЮФЛУ – 2025" 4 ТУР "КУБОК ДЮФЛУ – 2025"2 ТУР "МЕМОРІАЛУ ЮСТА - 2025"1 ТУР "МЕМОРІАЛУ ЮСТА-2025" 2 ТУР "КУБОК ДЮФЛУ – 2025"ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАРТУЮТЬ У "МЕМОРІАЛІ ЮСТА - 2025"НАЗАР ДОМЧАК — ВОЛОДАР "ЗОЛОТОГО М'ЯЧА ДЮФЛ УКРАЇНИ 2024"Нагородження найкращих футболістів і тренерів, які брали участь у ДЮФЛУ на конкурсі "Золотий м'яч"У футболістів розпочалась зимова перерва СЕМИКЛАСНИКИ ВИЙШЛИ У ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИУСПІХИ ВИХОВАНЦІВ ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ U-1610 ТУР ДЮФЛУ: ЗАКАРПАТСЬКІ ПРОТИСТОЯННЯ З ХЕТ-ТРИКОМ ПЕТРОНЮКА І ДУБЛЕМ ДЄДОВА