Футбол : У грі з мукачівцями Раделицький відзначився покером

У 10-му турі юнацького чемпіонату України з футболу, який відбувся 4 листопада 2017р., суперником команд Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» була Мукачівська футбольна академія (МФА).
Команди 10 і 8 класів приймали мукачівців на футбольному полі зі штучним покриттям училища. Це поле дещо вужче від стандартних розмірів, а тому захищатися на ньому значно легше. Це позначилося на початках на грі десятикласників, які, хоч і мали повну ігрову перевагу, ніяк не могли забити м’яч у ворота своїх мукачівських візаві.
На 54-ій хвилині гості зіграли рукою у своєму штрафному майданчику і Юрій Раделицький чітко реалізував пенальті. Після цього голу мукачівці «посипались» і той же Раделицький (на фото) ще тричі заставляв їх розпочинати гру з центра поля.
Восьмикласники швидше пристосувалися до рідного поля і вже на 10 хвилині вели 4:0. Відзначились Вадим Кукуруза, Юрій Матвіїв і двічі Олександр Штифанович. Підсумок першого тайму підвів Тарас Яроцький, який влучно пробив з-поза меж штрафного майданчика.
Після перерви гра дещо заспокоїлася. Команди обмінялися голами (шостий гол у нашій команді на рахунку Дениса Козловського), отож кінцевий рахунок зустрічі 6:1 на користь ЛУФК.
Слід сказати, що це перша така результативна перемога  хлопців, яка повинна додати їм впевненості у майбутніх матчах.
Команди 11 і 9 класів грали у Мукачеві і також впевнено перемогли. Старшокласники розгромили господарів з рахунком 5:0. Лік голам відкрив найкращий бомбардир команди Данило Сікан, який першим був на добиванні. Далі Роман Лісовик реалізував вихід один на один з воротарем. У другому таймі забивали Вадим Гудзінський, Вадим Мельнійчук і Богдан Козак.
Найскромнішу перемогу над мукачівцями здобули футболісти 9 класу, які зуміли відзначитися у воротах господарів тільки двічі. Голи на свій актив записали Андрій Дурдас і Іван Кашперук.
- 14
У завершальному турі осінньої частини змагань 11 і 9 класи училища приймають львівську ДЮФШ «Карпати». Отож, чекаємо на «карпатське» дербі і реванш від 11 класу.
Команди 10 і 8 класів їдуть у Івано-Франківськ, де зустрінуться з місцевим «Прикарпаттям».

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру