Футбол : Сікан, Мельнійчук і Данилюк – срібні призери Турніру розвитку УЕФА

Збірна юнацька команда України з футболу (гравці віком до 16 років) посіла ІІ місце на Турнірі розвитку УЕФА, який з 13 до 17 квітня 2017р. проходив у м.Гданську (Польща).
Впродовж турніру українці поступилися Норвегії 3:4, зіграли внічию 1:1 зі Словаччиною та перемогли Польщу 1:0.
У складі збірної срібними призерами Турніру розвитку УЕФА стали учні 10 класу Львівського училища фізичної культури Данило Сікан, Вадим Мельнійчук та Артем Данилюк (на фото).

Футбол

Футболісти ЛУФК забивали і пропускали на останніх хвилинахХет-трики Сікана і Раделицького на старті футбольного чемпіонатуЮрій Мокрицький: «Мене побачили і в сьомому класі запросили в спортінтернат»Горох, Данилюк і Сікан запрошені до юнацької збірної на турнір у ПольщіВеремієнко заграє на турнірі у СербіїУ грі з росіянами у Празі жирну крапку поставив Петро ХаржевськийФутболісти ЛУФК - переможці міжнародного турніру "Кубок "Карпат"Мельнійчук, Данилюк і Сікан – бронзові лауреати меморіалу БанніковаВихованці ЛУФК забивають за юніорські «Карпати»В обоймі Сергія Попова п’ятеро цьогорічних випускників ЛУФКДанилюк і Сікан заграють на меморіалі Віктора БанніковаТретій дубль Володимира Гладкого на старті футбольного чемпіонатуВихованці ЛУФК у «Скалі» забивають дублямиЮніорські «Карпати» стартували з перемогиДругий дубль Гладкого за «Скалу»