48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Ярославу Дмитрасевичу – 70!


Ярослав Дмитрасевич27 травня 2010р. виповнюється 70 років вчителю футболу ЛУФК, заслуженому тренеру України Ярославу Івановичу Дмитрасевичу.
Ярослав Іванович з першого дня заснування училища (до 1990р. – Львівський спортінтернат) плідно трудиться в нашому закладі. Є одним з кращих дитячих футбольних тренерів України. Через його руки пройшла не одна сотня здібних футболістів. Серед його вихованців такі відомі футбольні постаті, як Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Сергій Романишин, Микола Закотюк, Руслан Забранський, Андрій Федецький, Микола Сич, Андрій Клименко, Сергій Даниловський, Віктор Сидоренко, Матвій Бобаль, Сергій Данів та інші.
До складу юнацьких збірних команд України входять вчорашні випускники і сьогоднішні учні тренера Дмитрасевича. Це Іван Піцан, Павло Гордійчук, Андрій Бендер, Андрій Савченко.
Незважаючи на поважний вік, Ярослав Іванович і сьогодні є прикладом самовідданого і професіонального відношення до улюбленої справи. Команда УФК U-15, з якою працює Дмитрасевич Я.І., минулого року стала бронзовим призером чемпіонату України, на рівні змагаючись з такими грандами українського юнацького футболу, як «Шахтар» і «Динамо», і цього року команда U-16 є безспірним лідером західної зони. Його тренування – завжди насичені, різноманітні, емоційні – є взірцем методики побудови тренувального процесу, доброю шкалою для молодих тренерів, які в останні роки поповнили училище і академію футболу «Карпати».
З роси і води Вам, дорогий Ярославе Івановичу!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Максим Фещук – гравець білоруського «Вітебська»Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»