48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Ярославу Дмитрасевичу – 70!


Ярослав Дмитрасевич27 травня 2010р. виповнюється 70 років вчителю футболу ЛУФК, заслуженому тренеру України Ярославу Івановичу Дмитрасевичу.
Ярослав Іванович з першого дня заснування училища (до 1990р. – Львівський спортінтернат) плідно трудиться в нашому закладі. Є одним з кращих дитячих футбольних тренерів України. Через його руки пройшла не одна сотня здібних футболістів. Серед його вихованців такі відомі футбольні постаті, як Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Сергій Романишин, Микола Закотюк, Руслан Забранський, Андрій Федецький, Микола Сич, Андрій Клименко, Сергій Даниловський, Віктор Сидоренко, Матвій Бобаль, Сергій Данів та інші.
До складу юнацьких збірних команд України входять вчорашні випускники і сьогоднішні учні тренера Дмитрасевича. Це Іван Піцан, Павло Гордійчук, Андрій Бендер, Андрій Савченко.
Незважаючи на поважний вік, Ярослав Іванович і сьогодні є прикладом самовідданого і професіонального відношення до улюбленої справи. Команда УФК U-15, з якою працює Дмитрасевич Я.І., минулого року стала бронзовим призером чемпіонату України, на рівні змагаючись з такими грандами українського юнацького футболу, як «Шахтар» і «Динамо», і цього року команда U-16 є безспірним лідером західної зони. Його тренування – завжди насичені, різноманітні, емоційні – є взірцем методики побудови тренувального процесу, доброю шкалою для молодих тренерів, які в останні роки поповнили училище і академію футболу «Карпати».
З роси і води Вам, дорогий Ярославе Івановичу!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Футбол

Футбол

Гуцуляк забиває – «Карпати» виграютьСтепан Родак: «Львівське училище фізичної культури до участі у футбольній елітлізі не готове»В рейтингу ДЮФЛУ Львівське УФК на третьому місціСікан утверджується в «Шахтарі»Сікан і Веремієнко – кавалери ордену «За заслуги»Володимир Безуб’як – заслужений тренер УкраїниМихайло Шишка – гравець тбіліського «Динамо»Наймолодші футболісти ЛУФК провели успішні товариські ігри в ПольщіЗапізнілі перемоги сімнадцятирічних футболістів ЛУФК у фіналі чемпіонату УкраїниДля попадання у півфінал футболістам ЛУФК завадила червона карткаОлександр Чижевський очолив «Карпати»Шістнадцятилітні футболісти ЛУФК в чемпіонаті України четвертіФутболісти ЛУФК – бронзові призери чемпіонату України серед чотирнадцятилітніх гравцівЩе дві команди ЛУФК стартують у фіналах юнацьких футбольних чемпіонатівВихованці ЛУФК Данило Сікан і Олег Веремієнко – чемпіони світу з футболу