Футбол : ІІ коло групового турніру футболісти ЛУФК розпочали з впевнених перемог над «Мункачем»

У суботу 5 листопада 2016р. у вищій лізі чемпіонату України  з футболу серед юнацьких команд розпочалися ігри ІІ кола групового турніру змагань.
Команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» зустрічалися з мукачівським «Мункачем».
Десятикласники і восьмикласники приймали гостей у Львові на футбольному полі аграрного університету. Обидві команди проблем з суперниками не мали і впевнено перемогли 7:0 та 5:0 відповідно. У старшокласників відзначилися Вадим Гудзінський (двічі), Тимофій Калинчук, Вадим Мельнійчук, Роман Наконечний, Мирон Бідний та один автогол, серед молодших забивали Марко Сапуга, Максим Хлань, Назар Охоцький (двічі) та Максим Бойко.
Команди 11 і 9 класів виїжджали у Мукачево, де також впевнено перемогли 2:0 і 4:2. Одинадцятикласники рахунок відкрили вже на 2-ій хвилині гри – після стрімкої контратаки гол провів Ростислав Лях. Після перерви Лях (на фото) вже виступив асистентом, а завершив атаку Вадим Сидорук. Під диктовку львів’ян пройшла гра і серед п’ятнадцятирічних футболістів. Голи забивали Назар Сущак, Роман Дідик (двічі) та Юрій Раделицький.
Турнірне становище команд (чільні п’ятірки) у ІV групі (західна зона) після 10 туру:

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ