Футбол : Найстарші футболісти ЛУФК спіткнулися об «Скалу»

У середу 5 жовтня 2016 р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» провели пропущені ігри І та ІІ туру чемпіонату України серед юнаків.
   Команди 11 і 9 класів на футбольному полі училища приймали моршинську «Скалу».
   Гра одинадцятикласників, яка пройшла першою, для хлопців розпочалася невдало. Вже на 10 хвилині зустрічі за друге попередження був вилучений з поля центральний захисник Олександр Нестерук.
   Рахунок відкрили гості – м’яч зрикошетив від когось з захисників і залетів у наші ворота, однак ще до перерви Василь Рунін відновив рівновагу.
   Переломною у матчі стала 61 хвилина, коли «Скала» забила штрафний удар. Львів’яни побігли відігруватись і отримали у свої ворота ще один гол. Отож, 1:3 і команда ЛУФК вперше у цьому сезоні зазнала поразки – найстарші футболісти спіткнулись об «Скалу».
   По-іншому розпочали гру дев’ятикласники. Вже на третій хвилині вони вели 1:0 – відзначився Назар Сущак. Хлопці атакували і надалі, але до перерви більше забити не змогли.
   А початок другого тайму вже був за «Скалою». У штрафному майданчику хтось з наших захисників заграв рукою і моршинці реалізували пенальті. Надалі зустріч проходила на зустрічних курсах.
   На 51 хвилині Василь Бортник влучно пробив з-поза меж штрафної – воротар гостей м’яча відбив, але першим на добиванні був Юрій Пазиняк (на фото), який і став автором переможного голу.
   Хлопці 10 і 8 класів свої матчі проводила у Мукачевому з місцевою командою «Мункач».
   Обидві зустрічі проходили за переваги наших команд: десятикласники перемогли 2:1, восьмикласники – 5:0.
   У команди 10 класу відзначилися Вадим Мельнійчук та Артем Данилюк, у наймолодших забивали Нікіта Петрук, Андрій Дурдас (двічі), Андрій Сич і Михайло Чорний.

1. СДЮШОР «Карпати»    - 10
2. «УФК-Карпати»              - 9 (після 3 ігор)

3. «Буковина» Чернівці   – 7
4. «УФК-Карпати»            –6 (після 3 ігор)
5. «Ніка Івано-Франківськ - 5

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”