55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Футболісти-десятикласники перемогли вдруге поспіль


У суботу, 20 вересня, у чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд відбулися ігри ІІ туру.
Команди 10 і 8 класів Львівського училища фізичної культури в гостях зустрічалися з однолітками з ФК «Львів».
Десятикласники (тренери Ярослав Дмитрасевич, Віталій Лобасюк) проблем із суперником не мали і впевнено перемогли 3:0. Забитими голами відзначилися Тарас Пецків, Євген Сєдов та Сергій Мацалап (на фото). Це друга поспіль перемога хлопців і вони разом з львівськими «Карпатами» очолили турнірну таблицю.
Восьмикласники (тренери Роман Гнатів і Володимир Безубяк) свій матч звели унічию 0:0.
Ігри одинадцятикласників і дев’ятикласників з ужгородською СДЮШОР перенесені на 22 жовтня у зв’язку з масовим захворюванням закарпатців.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Футбол

Футбол

21 тур ПРО Ліги НЛМ: ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з ДЮСШ ФА Кривбас20 тур ПРО Ліги НЛМ: три перемоги ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з УФК-КривбасLeo CUP 2026 (U-13): ЛФКС-КАРПАТИ серед найкращих восьми команд України19 тур ПРО Ліги НЛМ: заліковий бал U-17 у протистоянні з «Динамо»18 тур ПРО Ліги НЛМ: максимум результату — чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИЛФКС-КАРПАТИ: три перемоги у 17 турі та ігровий досвід у поєдинках із «Шахтарем»16 тур Національної ліги майбутнього (ПРО Ліга): чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИ