Футбол : «УФК - Карпати» Львів vs «Шахтар» Донецьк у фіналі чемпіонату України

У м.м. Володимирі-Волинському та Києві завершилися ігри групового етапу фінальних змагань чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 14 і 15 років.
У Володимирі-Волинському команда Львівського училища фізичної культури «УФК - Карпати» (U-14) усі свої матчі виграла, набрала максимальну кількість очок – 9 і посіла І місце у групі Б. У останній грі львів’яни перемогли вінницьку ВОДЮСШ 3:2. Забитими голами відзначилися Петро Харжевський (на фото), Орест Панчишин і Назарій Воробчак.
Опонентом наших хлопців у фінальному матчі за звання чемпіона України, який відбудеться 27 червня о 12год., буде переможець групи А – донецький «Шахтар». У своїй групі донечани набрали 6 очків, так само як київське «Динамо», але посіли І місце за рахунок перемоги у особистій зустрічі.
Бронзові нагороди турніру розіграють «Динамо» і одеський «Чорноморець».
П’ятнадцятирічні футболісти ЛУФК перед останнім туром групового етапу, набравши по 4 очка, ділили І-ІІ місце з донецьким «Шахтарем» у групі А. Однак, у останньому матчі наші хлопці, маючи перевагу впродовж усієї гри, на останніх хвилинах пропустили гол від володимир-волинського BRW-BIK і поступились супернику 0:1. Обидві команди набрали одинакову кількість очок – по 4, але за рахунок особистої зустрічі волиняни посіли ІІ місце у групі, «УФК - Карпати» - ІІІє. Переможцем групи «А» став донецький «Шахтар», який переміг дніпропетровське «Дніпро» 3:1 і набрав 7 очків.
У групі Б І місце посіла команда Республіканського УФК (м.Київ), другий – запорізький «Металург», на третьому місці – львівські «Карпати».
       Отож, звання чемпіона розіграють донецький «Шахтар» і РВУФК, бронзові нагороди - BRW-BIK Володимир-Волинський і запорізький «Металург». В поєдинку за 5 місце нас чекає львівське «дербі»: «УФК-Карпати» - СДЮШОР «Карпати». Ігри відбудуться 27 червня, наша команда грає о 12год.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ