Фехтування : На фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонці

19-26 липня 2017р. у м. Лейпцигу (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з фехтування, участь у якому у складі збірної України взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип.2013р.), Анфіса Почкалова (вип.2009р.) та  Клод Юнес (вип.2009р.).
У особистих змаганнях найкраще на фехтувальному мундіалі виступила Анфіса Почкалова (на фото), яка посіла 27 місце у турніри шпажисток. У 1/6 фіналу Анфіса поступилася олімпійській чемпіонці Ріо Емеше Сас з Угорщини 8:15.
Ксенія Пантєлєєва вибула етапом раніше – каменем спотикання для неї стала французька шпажистка Каролін Віталіс. У Ксенії сорокова підсумкова позиція.
Клод Юніс взагалі не зумів пройти відбірковий тур і у підсумку посів 81 місце.
У командних змаганнях чоловіча рапірна збірна України посіла 9 місце, а жіноча шпажна – десяте.

Фехтування

Фехтування

Пантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія ПантєлєєваНайкраще у Ріо виступила Юлія СвистільУ командному турнірі Кубка світу у Санкт-Петербурзі Юнес на сьомому місціНа молодіжному чемпіонаті Європи Пантєлєєва і Свистіль - п′яті у командіСеред найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятий