49 років1971 - 2020

Фехтування : Гойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у команді

Студенти-третьокурсники Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Даниїл Гойда і Ігор Юрін взяли участь у юніорському чемпіонаті Європи з фехтування, який 27 лютого – 2 березня 2020р. відбувся у м.Поречі (Хорватія).
У командному турнірі у складі збірної України хлопці посіли 9 місце. У 1/8 фіналу українська команда поступилася збірній Угорщини 39:45, а в сітці за 9-16 місця перемогла Іспанію 45:26 і Швецію 45:31.
           В особистій першості Гойда (на фото) посів 43 місце, Юрін – шістдесять третє.

Фехтування

Фехтування

Ігор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та Свистіль