49 років1971 - 2020

Фехтування : На Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20

У м.Досі 24-26 січня 2020р. відбувся Гран Прі Катару з фехтування на шпагах серед жінок.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.) дійшла до 1/16 фіналу, де поступилася Ауріане Малло з Франції 9:14. У підсумку Ксенія (на фото) посіла 20 місце.
Олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.) зупинилась на 27 позиції. Каменем спотикання для Яни стала майбутня бронзова призерка турніру естонка Еріка Кірпу, якій вона програла 2 уколи (13:15).
Юлія Свистіль (вип. 2014р.) у табелі про ранги сто дев’ятнадцята.
      Краща з українок Олена Кривицька десята. Перемогу на Гран Прі здобула румунка Ана Попеску, яка у фіналі здолала італійку Мару Наваррію 15:9.

Фехтування

Фехтування

Гойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтування