Фехтування : Анастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтування

У м.Миколаєві 22-23 вересня 2019р. на чемпіонаті України з фехтування серед юніорів пам’яті майстра спорту міжнародного класу Віктора Мурашова визначилися переможці серед шпажистів.
У командному турнірі серед дівчат прогнозовано перемогли киянки. Команда Львівської обл. посіла ІІІ місце. У півфіналі львів’янки поступилися  майбутнім переможницям 33:45, а в поєдинку за «бронзу» перемогли дніпрянок 45:37.
У складі львівської команди бронзовими призерками юніорської першості України стали учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Гентош та дев’ятикласниця Софія Твердохліб (на фото).
     Серед юніорів львів’яни шості. За команду фехтував одинадцятикласник Кирило Грозний-Фіалковський.

Фехтування

Фехтування

Четверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтуванняГойда, Юрін і Боднар – призери юніорського чемпіонату України з фехтуванняОлександра Сенюта – переможниця Кубка Європи серед клубних командАнфіса Почкалова – бронзова призерка Меморіалу Фердінанда де МартіненгоПантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четверті