Фехтування : Софія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»

У м.Мукачеві 1-2 червня 2019р. відбувся етап всеукраїнських дитячих змагань «Ліга Миронюка» з фехтування на шпагах на честь покровителя міста св.Мартіна.
В поєдинках дівчат віком до 15 років ІІ місце на турнірі посіла учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Софія Твердохліб (на фото).
          У фіналі Софія поступилася закарпатській мушкетерці Олександрі Лазаренко.

Фехтування

Фехтування

Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтуванняГойда, Юрін і Боднар – призери юніорського чемпіонату України з фехтуванняОлександра Сенюта – переможниця Кубка Європи серед клубних командАнфіса Почкалова – бронзова призерка Меморіалу Фердінанда де МартіненгоПантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтування