49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФК


11-12 травня 2019р. у м.Києві відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших фехтувальників-рапіристів – етап Кубка України. Змагання проходили у два етапи. Першого дня вітчизняна рапірна еліта змагалась за принципом групового туру, другого – за звичною системою: спочатку бої у групах, а далі – тур прямого вибування. Переможець визначався за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.
На першому етапі перемогу здобув киянин Андрій Погребняк. Друге місце посів ще один столичний спортсмен Дмитро Чучукало. Львів’янин Ростислав Герцик – третій. Вихованці Львівського училища фізичної культури вибороли такі місця: Клод Юнес (вип. 2009р.) – 4-е, Максим Гаравський (вип. 2018р.) – 6-е, Ігор Юрін (ІІ курс) – 7-е, Юрій Джус (вип. 2018р.) – 8-е, Даниїл Гойда – 13-е.
Першість другого дня між собою розіграли Клод Юнес і Максим Гаравський – з рахунком 15:7 – переміг досвідченішій Юнес. Погребняк – третій, Герцик – четвертий, Джус – п’ятий, Гойда – дев’ятий, учень 11 класу Михайло Боднар – дванадцятий.
За результатами обидвох етапів найменшу суму місць набрав Погребняк, на другому місці Клод Юнес (на фото), Ростислав Герцик на третій позиції, Гаравський четвертий, Джус – сьомий, Юрін – восьмий, Гойда – дев’ятий.
Отож, у десятку найсильніших рапіристів України увійшло відразу п’ятеро вихованців ЛУФК.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Гойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтування