48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Юнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима Андрієвського


3-5 грудня 2018р. на комплексній спортивній базі Львівського державного університету фізичної культури, що по вул.Черемшини, відбувся традиційний, вже двадцять п’ятий за ліком, всеукраїнський турнір пам’яті колишнього ректора ЛДУФК, професора Вадима Андрієвського з фехтування на рапірах та шаблях який носить статус етапу Кубка України.
У турнірі рапіристів переможцем турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). У фіналі Клод (на фото) переміг цьогорічного випускника училища Максима Гаравського 15:5. Інші вихованці ЛУФК посіли такі місця: Юрій Джус (вип. 2018р.) – 16-е, Ігор Юрін (ІІ курс) – 17-е, Даниїл Гойда (ІІІ курс) – 19-е, Михайло Боднар (11 клас) – 22-е.
І серед жінок перемогу святкувала вихованка училища Олександра Сенюта (вип. 2011р.). Марта Педосенко (вип. 2017р.) закінчила змагання на 12 місці.
Головний приз турніру шаблісток розіграли лідери національної збірної Ольга Харлан і Ольга Жовнір. Перемогла Харлан, яка за результатами сезону визнана найкращою шаблісткою світу. Першокурсниця училища Валерія Проченко посіла 11 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Фехтування

Фехтування

На літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтуванняСофія Твердохліб – срібна призерка всеукраїнської «Ліги Миронюка»На молодіжному чемпіонаті Європи Гойда, Гаравський і Джус четвертіУ Дубаї Почкалова поступилась срібній призерціУ десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФКСофія Твердохліб – бронзова призерка всеукраїнського турніру «Київська весна»Віталій Свистіль - молодіжний чемпіон України з фехтування на шпагахЯна Шемякіна піднімається у світовому рейтингуКлод Юнес у топ – 8 етапу Кубка світу з фехтування на рапірахЧотири вихованки ЛУФК у десятці кращих чемпіонату України з фехтуванняКлод Юнес – абсолютний рапірний чемпіон УкраїниВіталію Свистілю француза Нгюфака вдруге здолати не вдалося