Фехтування : У півфіналі меморіалу Андрієвського Юнес і Гаравський поступилися киянам

У Львові впродовж 6-8 грудня 2017р. відбувся XXIV всеукраїнський турнір пам’яті Вадима Андрієвського з фехтування на рапірах.
Турнір мав статус етапу Кубка України і зібрав усіх найсильніших рапіристів нашої країни.
У поєдинках серед чоловіків бронзовими призерами турніру стали вихованці Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р.) та Максим Гаравський (ІІІ курс). У півфіналі обидвоє поступилися киянам: Клод – майбутньому переможцю Дмитру Чучукалу 14:15, Максим (на фото) – Ярославу Степурі 11:15. Однокурсник Гаравського Юрій Джус посів 7 місце, а студент І курсу Ігор Юрін – шістнадцяте.
Серед жінок перемогу здобула Олександра Сенюта (вип.ЛУФК 2011р.). У фіналі Олександра здолала молоду киянку Олександру Буденко 15:9. Олена Шипілова (вип. 2012р.) завершила змагання на 11 місці.

Фехтування

Фехтування

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування