Фехтування : Ксенія Пантєлєєва – срібна призерка меморіалу Авербаха

25-28 листопада 2017р. у м.Харкові відбувся ХХ міжнародний турнір пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха з фехтування на шпагах.
Турнір мав статус етапу Кубка України і в ньому взяли участь усі найсильніші вітчизняні фехтувальники.
У змаганнях серед жінок срібною призеркою турніру стала вихованка Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип.2013р.). У фінальному поєдинку Ксенія (на фото) з рахунком 12:15 поступилася своїй подрузі по національній збірній киянці Олені Кривицькій.
Юлія Свистіль (вип.2014р.) посіла 5 місце, а Анфіса Почкалова (вип.2009р.) – сьоме.
У командній першості збірна Львівської області, у складі якої виступали Пантєлєєва, Свистіль, а також студентка ІІІ курсу Катерина Мазепа, у фіналі одним уколом (44:45) поступилася киянкам і також виборола срібні нагороди.

Фехтування

Фехтування

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування