Фехтування : Гаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівки

24 – 25 травня 2017р. м.Львів приймало чемпіонат України з фехтування на рапірах серед чоловіків. Змагання проходили у спортивному комплексі Університету фізичної культури.
Чемпіоном України у цьому виді фехтувальної зброї став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип.2009р.), який у фіналі з рахунком 15:8 переміг киянина Андрія Погребняка.
Бронзову медаль чемпіонату виборов студент ІІ курсу училища Максим Гаравський (на фото). У 1/2 фіналу Максим поступився Юнесу 10:15. Вісімку кращих замкнув однокурсник Гаравського Юрій Ждус. У 1/4–ій Юрій не зумів здолати Погребняка. Таким чином, обидва хлопці потрохи підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівки.
Місця інших вихованців училища: Данило Гойда – 16е , Ігор Юрін (обидва 11 кл.) – 23е, Олег Падалкін (І курс) – 34е, Ростислав Алейніков (І курс) – 41е  .
У командній першості перемогу здобули київські рапіристи. Срібні медалі виборола збірна Львівщини, у складі якої фехтували Клод Юнес і Максим Гаравський. Бронзовими призерами командного турніру стали Юрій Джус, Данило Гойда і Олексій Стрельцов (вип.2006р.), які виступали за другу команду нашої області.

Фехтування

Фехтування

Ксенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія ПантєлєєваНайкраще у Ріо виступила Юлія СвистільУ командному турнірі Кубка світу у Санкт-Петербурзі Юнес на сьомому місціНа молодіжному чемпіонаті Європи Пантєлєєва і Свистіль - п′яті у командіСеред найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятийДжус, Гаравський і Свистіль завершили виступи на чемпіонаті світу