46 років1971 - 2017

Фехтування : Юрін і Гойда стартували на чемпіонаті світу

1 квітня 2017р. у м.Провдиві (Болгарія) стартував чемпіонат світу з фехтування серед кадетів і юніорів, участь у якому у складі збірної України беруть відразу п’ятеро учнів і студентів Львівського училища фізичної культури. Це рапіристи Максим Гаравський, Юрій Джус (ІІ курс), Ігор Юрін, Даниїл Гойда та шпажист Віталій Свистіль (усі 11 кл.).
Першими на фехтувальні доріжки місцевого виставкового центру вийшли Юрін і Гойда. Хлопці змагались у категорії кадетів.
Даниїл Гойда (на фото) у 1/64 фіналу переміг Хадара Бальзама з Ізраїлю 15:3, а у наступному колі поступився поляку Яну Закжевскі 8:15 і у кінцевому підсумку посів 44 місце. Ігор Юрін зупинився на 82 позиції. У 1/64-ій Ігорю трішки не вистарчило з канадцем Даніелем Лі, якому він поступився одним уколом (14:15).
А титул світового чемпіона розіграли між собою росіяни Кірілл Бородачов і Владіслав Мильніков – з рахунком 15:8 переміг Бородачов.
Кращим серед українців був миколаєвець Даниїл Ткач - 39 місце.

Фехтування

Фехтування

Ксенія Пантєлєєва – срібна призерка меморіалу АвербахаНа Кубку світу у Сучжоу Пантєлєєва у шестірці кращихМаксим Гаравський – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Поліни КовачОлександра Сенюта повернулася у великий спортНайуспішніше у Лєшно виступив ГаравськийУ Таллінні Почкалова не справилась з полькоюНа каїрському етапі Кубка світу Юнес п’ятий у командіНа етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французуПантєлєєва і Свистіль на п’єдесталі пошани Кубка України з фехтуванняПодвійна перемога Клода Юнеса на Кубку УкраїниГаравський, Юрін і Мазепа на юніорському фехтувальному подіуміПантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першість