Велоспорт

Велосипедисти коледжу спорту тріумфували на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на треку

Цілковитим тріумфом велосипедистів Львівського коледжу спорту завершився юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку, який з 7 до 10 липня 2023 р. тривав у Львові на велодромі СКА. На їхньому рахунку 9 золотих, 4 срібних, 4 бронзових нагороди.
 Так, в індивідуальній гонці переслідування на 2км серед хлопців віком до 16 років весь нагородний подіум був зайнятий учнями коледжу. Переможцем чемпіонату став учень 10 класу Максим Щербацький, друге місце посів дев'ятикласник Владислав Голяк, третє - одинадцятикласник Андрій Головченко.

Велосипедисти коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

У м.Жовкві, що на Львівщині, 1-2 липня 2023 р. відбувся юнацький командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
 У індивідуальній гонці на час на дистанцію 10км серед юнаків віком до 16 років весь нагородний подіум зайняли учні Львівського коледжу спорту. Переможцем став дев'ятикласник Максим Щербацький, друге і третє місця посіли восьмикласники Владислав Голяк та Андрій Мечніков.
  Зрозуміло. що і в командній першості хлопцям не було рівних.

Юлія Бірюкова - дворазова срібна призерка чемпіонату України з велоперегонів на шосе

На дорогах Самбірщини 12-18 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах змагань.
 У індивідуальній гонці на час на дистанцію 30км срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Бірюкова.
 Свій успіх Юлія повторила і у груповій гонці на 140км, де також фінішувала другою.

Анастасія Додик - бронзова призерка юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

У Білій Церкві 9-10 червня 2023 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах змагань.
 Серед дівчат віком до 14 років бронзовою призеркою чемпіонату у індивідуальній гонці на час стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Дистанцію 9,2км Анастасія здолала за 15.54,38хв і 21сек поступилася переможниці Дарії Яценко з Полтави.

Келюх, Горбовий та Дзіман - медалісти чемпіонату України з велоперегонів на треку

На львівському велотреку СКА 1-6 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку.
 П'ятиразовою призеркою чемпіонату стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх. В активі Кароліни 2 срібні та 3 бронзові медалі. . Кароліна посіла другі місця у гіті на 500м з місця і командному спринті та треті - у гіті на 200м з ходу, спринті і кейріні.

Святослав Горбовий - мультимедаліст молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на треку

Чотири срібні і одну бронзову медалі виборов студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Святослав Горбовий на чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років, який 17-22 травня 2023 р. відбувся у м.Львові на велодромі СКА. Святослав посів другі місця у скретчі, командній гонці переслідування, командному спринті, медісоні та став бронзовим призером у гонці з вибуванням.

Данило Яковлєв - семиразовий чемпіон України, Кароліна Келюх - чотириразова з велоперегонів на треку

Відразу 7 золотих медалей виборов студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв на чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед юніорів, який 17-22 травня 2023 р. відбувся на велодромі СКА у Львові. Данило переміг у гіті на 1000м з місця, індивідуальній гонці переслідування, командній гонці переслідування, гонці скретч, гонці за очками, медісоні та омніумі. У командному спринті у Данила срібна нагорода.

Келюх, Дзіман та Лев - переможці всеукраїнських змагань з велоперегонів на треку серед юніорів

26-29 квітня 2023 р. у Львові на велодромі СКА відбулися всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку серед юніорів - спортсменів віком до 18 років.
  У гіті на 500м з місця серед дівчат переможницею змагань стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх. Десятикласниця Єлизавета Дзіман посіла ІІІ місце.

Анастасія Додик - триразова переможниця всеукраїнських змагань з велоперегонів на треку

У Львові на велодромі СКА 26-29 квітня 2023 р. відбулися всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку серед спортсменів юнацької вікової категорії.

Владислав Голяк та Максим Щербацький - переможці всеукраїнських змагань з велоперегонів на треку

26-29 квітня 2023 р. у Львові на велодромі СКА відбулися всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку серед спортсменів юнацької вікової категорії.
  У гіті на 500м з місця серед хлопців віком до 16 років найкращий час показав учень 8 класу Львівського коледжу спорту Владислав Голяк. Девятикласник Максим Щерба показав другий результат.

Велосипедисти коледжу спорту - переможці чемпіонату України з парної гонки переслідування на треку

У Львові 26 - 29 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку. Змагалися спортсмени юніорської та юнацьких вікових категорій.
  У парній гонці переслідування на 4км серед дівчат - юніорок (вік до 18 років) переможницями чемпіонату стали учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Кароліна Келюх та десятикласниця Єлизавета Дзіман. Учениця 9 класу Вероніка Арсеньєва у парі з львів'янкою Катериною Макаровою посіла ІІІ місце.

Учні спортколеджу-переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів з трекових видів змагань

6 золотих, 4 срібні, 5 бронзових нагород вибороли учні Львівського коледжу спорту на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе з трекових видів програми, який 22-23 квітня відбуася у м.Жовкві. Змагалися спортсмени трьох вікових категорій.
 Першого дня змагань у командній гонці переслідування на 4км переможцями чемпіонату стали Ілля Стебельський (10кл.), Андрій Мечніков (8кл.) серед хлопців віком до 16 років, Арсен Мацьків (8кл) - серед хлопців віком до 14 років, Анастасія Додик (8кл.) - серед дівчат віком до 14 років. Кароліна Келюх (11кл.) та Єлизавета Дзіман (10кл.) посіли ІІ місце серед дівчат віком до 18 років, а Роман Лев (11кл.), Андрій Головченко (10кл.), Максим Щербацький (9кл.) і Владислав Голяк (8кл.) - третє серед юніорів до 18 років.

Додик-переможниця юнацького чемпіонату України з велосипедної багатоденки, Щербацький-срібний призер

У м.Білій Церкві 13-15 квітня 2023 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велосипедної багатоденної гонки. Серед дівчат віком до 14 років переможницею чемпіонату стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія здобула перемоги на усіх трьох етапах, які проводились у програмі велогонки: двох групових гонках та індивідуальній.

Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв перемагає у Бельгії

9 квітня 2023 р. у м.Нандрін (Бельгія) пройшла велосипедна гонка "MEMORIAL ANTOINE DEMOITIE'", яка блискавично завершилась для українських спортсменів. Серед юніорів U19 перемогу святкував студент І курсу Львіського коледжу спорту Данило Яковлєв, який провів у одиночному відриві 8 км, а третю сходинку виборов киянин Матвій Ушаков.

Кароліна Келюх - бронзова призерка Гран Прі Польщі з велоперегонів на треку

У м.Прушкові, що біля Варшави, 27-29 січня 2023 р. відбулися міжнародні змагання "Гран Прі Польщі" з велоперегонів на треку.
 У командному спринті серед жінок бронзовими призерками Гран Прі стала збірна команда України у складі учениці 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліни Келюх, харків'янки Алли Білецької та представниці Миколаєва Єлизавети Холод. Попереду українок опинилися команди Польщі та Чехії.