ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників відділення велоспорту,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Основний
1.      
Гладиш Роман
2.      
Підківка Віталій
3.      
Галик Діана
Кандидати
4.      
Біляк Віктор
5.      
Канака Олег
6.      
Кожушко Дмитро
7.      
Кривич Олександр
8.      
Поляков Юрій
9.      
Романенков Валерій
10.  
Селіверстов Роман
11.  
Бірюкова Юлія
12.  
Бубняк Христина
13.  
Холод Софія
Резерв
14.  
Білий Сергій
15.  
Гудзь Назар
16.  
Саламаха Микола
17.  
Солтис Богдана
Випускники
Основний
18.  
Клімченко Тетяна
19.  
Нагірна Анна
Кандидати
20.  
Міхенько Маркіян
Резерв
21.  
Дідковський Василь


Список учнів, студентів та випускників відділення велоспорту, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
1.      
Гладиш Роман
2.      
Підківка Віталій
3. Галик Діана
Кандидати
4.      
Бірюкова Юлія
5.      
Параняк Маркіян
6.      
Холод Софія
7.      
Біляк Віктор
8.      
Поляков Юрій
9.      
Селіверстов Роман
Резерв
10.  
Кожушко Дмитро
11.  
Шалавило Василь
12.  
Саламаха Микола
13.  
Канака Олег
14.  
Кривич Олександр
15.  
Романенков Валерій
ВИПУСКНИКИ
Основний
16.  
Клімченко Тетяна
17.  
Нагірна Анна
Кандидати
18.
Кузнєцова Софія
19.
Міхенько Маркіян
20.
Сироїшка Себастьян



Список учнів, студентів та випускників відділення велоспорту,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
 Член
1.      
Гладиш Роман
Кандидат
 
Селіверстов Роман
2.      
Кузнєцова Софія
3.      
Біляк Віктор
4.      
Підківка Віталій
Резерв
5.      
Бірюкова Юлія
6.      
Галик Діана
Випускники
Член
7.      
Нагірна Анна
8.      
Клімченко Тетяна
Кандидат
9.      
Ливень Назар
10.  
Міхенько Маркіян
11.  
Сироїшка Себастьян



Список учнів, студентів та випускників відділення велоспорту,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Кандидат
1.      
Гладиш Роман
2.      
Катюшин Леон
3.      
Міхенько Маркіян
4.      
Пришляк Степан
5.      
Селіверстов Роман
6.      
Сироїшка Себастьян
7.      
Цімарно Ігор
8.      
Пушинська Анастасія
Резерв
9.      
Біляк Віктор
10.  
Підківка Віталій
11.  
Кузнєцова Софія
Випускники
Член
12.  
Нагірна Анна
13.  
Клімченко Тетяна
Кандидат
14.  
Білозір Михайло
15.  
Ливень Назар
16.  
Чепіль Олег

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Велоспорт

Велоспорт

На чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’ютіЛукачук, Яковлєв і Ганзін – чемпіони України з велотрекових перегонівПереможцем юніорського Гран Прі Галичини став Олександр КривичДві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі ГаличиниКанака і Кривич – чемпіони України з багатоденного медісонуОлег Канака – чемпіон Європи з велоперегонів на треку серед юніорів Роман Гладиш – бронзовий медаліст молодіжного чемпіонату Європи у медісоні На Гран Прі Польщі Гладиш переміг у медісоніВелосипедисти ЛУФК серед шосейників не відстаютьПідківка і Бірюкова – мультимедалісти молодіжного чемпіонату з велотрекуНа рахунку Солтис, Кривича і Канаки по три золоті медалі юніорського чемпіонату