Бокс : Андрій Тишковець – переможець міжнародного турніру пам’яті Миколи Мангера

У м.Херсоні 10 – 14 квітня 2018р. відбувся традиційний міжнародний турнір пам’яті Миколи Мангера з боксу.
У ваговій категорії до 52кг переможцем турніру став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Тишковець (на фото). На шляху до перемоги Андрій здолав українця Анара Умудова, узбека Сухроббека Матрізаєва та у фіналі Азата Махметова з Казахстану.
Додатковою нагородою Андрію за перемогу у Херсоні стало виконання нормативу майстра спорту міжнародного класу.
У цій же вазі 5 місце посів одногрупник Тишковця Владислав Сидоренко. У ¼ фіналу Владислав поступився індонезійському боксеру Альдомсу Сугуро.
Також на 5 місці у категорії до 69кг закінчив змагання студент І курсу Дмитро Куля.

Владислав Железнов - чемпіон України з боксу серед юніорів!Студентка І курсу - чемпіонка міжнародного турніру з боксу серед молоді “Drakula Open”!Випускники відділення боксу – срібні призери міжнародного турніру класу «А» серед еліти Едуард Гусєв відзначився у Всеукраїнському молодіжному турнірі з боксуЖелезнов Владислав – чемпіон та найкращий боксер всеукраїнського турніру!Іван Завадський – срібний призер чемпіонату України з боксу серед еліти на призи Андрія КотельникаПершокурсниця Ольга Пилипчук – переможниця молодіжного Чемпіонату України з боксу Добровольська Анна та Завадський Іван – чемпіони області серед спортсменів віком до 22 роківУчні та студенти коледжу домінували в молодіжному чемпіонаті Львівської області з боксуОля Пилипчук – переможниця матчевої зустрічі зі спортсменами з ПольщіОлександр Ковач та Владислав Желєзнов – переможці юніорського чемпіонату України з боксуБоксери коледжу – серед кращих на юніорському чемпіонаті Львівської області-2023 Іван Завадський став переможцем Кубка УкраїниВладислав Железнов - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксуДіана Дудин та Владислав Железнов змагатимуться на чемпіонаті Європи з боксу