Бокс : Тишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингу

У м.Кропивницькому 10-15 жовтня 2017р. відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків віком до 22 років.
У ваговій категорії до 52 кг срібним призером чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Тишковець (на фото). У фінальному бою Андрій поступився вже достатньо титулованому боксеру, бронзовому призеру чемпіонату Європи 2017р. Ростиславу Білостоцькому з Маріуполя.
5 місце у цій же вазі посів однокурсник Тишковця Владислав Сидоренко. Їхня особиста зустріч на кропивницькому рингу закінчилася перемогою Андрія 5:0.
У важкій вазі (до 91 кг) срібну медаль виборов вихованець училища Роберт Мартон (вип.2016 р.).
Студент І курсу Дмитро Куля став п’ятим у категорії до 69 кг.

Владислав Железнов - чемпіон України з боксу серед юніорів!Студентка І курсу - чемпіонка міжнародного турніру з боксу серед молоді “Drakula Open”!Випускники відділення боксу – срібні призери міжнародного турніру класу «А» серед еліти Едуард Гусєв відзначився у Всеукраїнському молодіжному турнірі з боксуЖелезнов Владислав – чемпіон та найкращий боксер всеукраїнського турніру!Іван Завадський – срібний призер чемпіонату України з боксу серед еліти на призи Андрія КотельникаПершокурсниця Ольга Пилипчук – переможниця молодіжного Чемпіонату України з боксу Добровольська Анна та Завадський Іван – чемпіони області серед спортсменів віком до 22 роківУчні та студенти коледжу домінували в молодіжному чемпіонаті Львівської області з боксуОля Пилипчук – переможниця матчевої зустрічі зі спортсменами з ПольщіОлександр Ковач та Владислав Желєзнов – переможці юніорського чемпіонату України з боксуБоксери коледжу – серед кращих на юніорському чемпіонаті Львівської області-2023 Іван Завадський став переможцем Кубка УкраїниВладислав Железнов - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксуДіана Дудин та Владислав Железнов змагатимуться на чемпіонаті Європи з боксу