Владислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висоту

У столиці Естонії м.Таллінні 8-11 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
      У стрибках у висоту 5 місце на чемпіонаті з результатом 214см посів вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Перемогу на висоті 220см здобув чех Ян Штефела.

Троє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

8 липня 2021 р. у столиці Естонії м.Таллінні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
         У складі збірної команди України участь у чемпіонаті беруть відразу троє вихованців Львівського коледжу спорту. Це студенти ІІІ курсу Мар'яна Шостак, Максим Андрухів та недавній випускник Владислав Лавський.

Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

3-5 липня 2021 р. у м.Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
      У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Результат Ігора 54,28сек - його особистий рекорд!
        У естафеті 100+200+300+400м срібні медалі виборола зб.Львівської обл., за яку виступали учні коледжу Ігор Музика, Тарас Трило (11кл.), Олександр Звєрєв (10кл.)

Студентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорів

У м.Луцьку 29-30 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - спортсменів віком до 19 років.
         У бігу на 1500м чемпіонкою України серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 4.31,73хв - її особистий рекорд!
            На вдвічі довшій дистанції у Уляни срібна нагорода.

Студентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики

У м.Луцьку 18-20 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
         У естафеті 4х400м чемпіонками України серед жінок стала збірна команда Львівської обл., у складі якої бігли студентки Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська (І курс) та Мар'яна Шостак (ІІІ курс).
       Чоловіча команда Львівщини посіла ІІІ місце. За команду виступав третьокурсник Юрій Васічкін.

Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетики

У м.Стамбулі (Туреччина) 12-13 червня 2021 р. відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років, участь у якому взяла і збірна команда України.

Легкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату України

У м.Бахмуті 8-9 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
       У бігу на 1500м переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Час переможниці - 4.32,25хв.
      У бігу на 400м з бар'єрами срібну медаль з результатом 53,68сек виборов третьокурсник Юрій Васічкін.
       Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, Юрій здобув у естафеті 4х400м у складі збірної команди Львівської області.
     Однокурсник Юрія Максим Андрухів став срібним призером у бігу на 110м з бар'єрами. Результат Максима - 14,84сек.

Анна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 3-5 червня 2021 р.  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У бігу на 400м переможницею чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч. Стадіонне коло Анна пробігла за 58,14сек.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 23-24 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
         У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Результат переможця - 55,24сек.
     Свою другу золоту нагороду юнацької першості Ігор здобув у естафеті 100+200+300+400м у складі збірної команди Львівської області. Асистували Ігорю його однокласник Тарас Трило та учень 10 класу Олександр Звєрєв.

Уляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на реконструйованому стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 20-21 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
           У бігу на 1500м срібною призеркою чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Три з половиною стадіонних кола Уляна пробігла за 4.37,47хв і лише 1сек поступилася переможниці Яні Боровець з Луцька. Свою другу медаль чемпіонату, і також срібну, Уляна з результатом 10.00,43хв виборола на дистанції 3000м.
            Однокурсниця Уляни Марія Алєйнікова показала другий результат у стрибках у висоту 179см, що є її особистим рекордом.

"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики

6 срібних медалей вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років, який 17-18 травня 2021 р. відбувся у м.Луцьку.
                У бігу на 110м з бар'єрами ІІ місце виборов студент ІІІ курсу Максим Андрухів. Показаний результат 14,76сек - особистий рекорд Максима.
             Студентка І курсу Уляна Рачинська з часом 10.00,24хв стала срібною призеркою у бігу на 3000м.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 10-12 травня 2021 р. відбулися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики.
                У бігу на 400м серед дівчат переможницею Гімназіади стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч. Результат Анни 57,91сек - її особистий рекорд.
              Свою другу нагороду, на цей раз срібну, Анна виборола на вдвічі коротшій дистанції. 200м Анна пробігла за 26,46сек.

Максим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

У м.Рівному 27 березня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Серед юнаків віком до 19 років бронзовим призером чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Максим Караїм. Дистанцію у 4км Максим пробіг за 13хв 12сек.

Дев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики

У Києві 27-28 лютого 2021 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У бігу на 400м серед дівчат перемогу здобула учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч.

Марія Алєйнікова - четверта лауреатка юніорського чемпіонату балканських країн з легкої атлетики

У столиці Болгарії м.Софії 13 лютого 2021р. відбувся вже 5-ий чемпіонат балканських країн з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів - атлетів віком до 19 років, участь у якому взяли представники 16 країн Європи, в тому числі і України.