ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Склад навчально-тренувальних груп


 
Прізвище, ім’я
Рік народж.
Клас/курс
Розряд
Примітка
 
Навчально – тренувальна група № 24 //витривалість, спринт/
Вчителі зі спорту Федоренко В.Ф., Сташків М.В. 
1.    
Племянник Ірина
1997
ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.    
Дорофєєва Анна
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
3.    
Козак Станислав
1999
11 клас
І
за інд. планом
4.    
Шевчук Артем
2000
11 клас
І
за інд. планом
 
 
Навчально – тренувальна група № 25 /спринт/
Вчителі зі спорту Федоренко В.Ф., Черних В.М.
1.    
Шостак Мар’яна
2000
10 клас
І
за інд. планом
2.    
Голуб Анна
2000
10 клас
ІІ
 
3.    
Васічкін Юрій
2001
10 клас
І
за інд. планом
4.    
Андрухів Максим
2001
10 клас
І
за інд. планом
 
Навчально – тренувальна група № 26 / спринт/
Вчитель зі спорту Черних
1.    
Прокопчук Крістіна
2001
10 клас
ІІ
 
2.    
Реган Руслан
2002
9 клас
ІІІ
 
3.    
Ходор Марія-Владислава
2002
9 клас
ІІІ
 
4.    
Данилова Дарія
2002
9 клас
ІІ
 
 
Навчально – тренувальна група № 27   /витривалість
Вчитель зі спорту Сташків М.В.
1.    
Балацький Юрій
2001
10 клас
ІІІ
 
2.    
Тимчак Борис
2001
10 клас
ІІ
 
3.    
Данча Софія
2001
10 клас
ІІІ
 
4.    
Караїм Максим
2002
9 клас
ІІІ
 
5.    
Семенюк Павло
2002
9 клас
ІІІ
 
6.    
Яцків Оксана
2003
8 клас
ІІІ
 
7.    
Штибель Діана
2003
8 клас
ІІІ
 










Навчально – тренувальна група № 28 /стрибки у висоту/
Вчитель зі спорту Скалоцька М.В.
1.    
Пилявець Анна
1997
ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.    
Заскалько Ілона
1998
І курс
КМС
за інд. планом
3.    
Матвійок Анастасія
1999
І курс
КМС
за інд. планом
 
 
Навчально – тренувальна група № 29 /стрибки у висоту/
Вчитель зі спорту Скалоцька М.В.
1.    
Бондарук Марко
2000
11 клас
ІІ
за інд. планом
2.    
Солодуха Тетяна
2000
11 клас
І
 
3.    
Лавський Владислав
2000
11 клас
КМС
 
4.    
Ільницький Олександр
2000
10 клас
ІІ
 
5.    
Боруцький Назарій
2001
9 клас
ІІІ
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Андрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату ЄвропиУ Кропивницькому Вадим Кравчук настрибав на чемпіонат ЄвропиВладислав Лавський виконав норматив для участі у чемпіонаті світуДо складу української делегації на континентальну першість увійшли Дем׳янюк і СтуйДмитро Дем′янюк відновлює високу спортивну формуНовий успіх Владислава Лавського на юніорському чемпіонатіІванна Остимчук – чемпіонка України з естафетного бігуНа юнацькому чемпіонаті з легкої атлетики Мар’яна Шостак поза конкуренцією