Подвійна перемога стипль-чежисток ЛУФК на чемпіонаті України

Надія ЛуцикПодвійною перемогою вихованок Львівського училища фізичної культури Надії Луцик та Сніжани Долинчук (обидві 10 кл.) у бізі на 2000м з перешкодами закінчився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 1996 р.н., який 1-2 лютого 2013р. приймало Запоріжжя. Надія пробігла дистанцію за 7.13,83 хв., Сніжана поступилася їй трьома секундами. Готував спортсменок до змагань вчитель легкої атлетики, заслужений тренер України Михайло Сташків.

Віктор Шаповал – переможець командного легкоатлетичного чемпіонату у приміщенні

Віктор ШаповалУ м.Запоріжжі 30 січня 2013р. завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
У стрибках у висоту серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Віктор Шаповал (вип. 1999р.). Результат переможця - 224см.
Студентка ІІІ курсу Ірина Бубняк посіла 5 місце у шведській естафеті (200+400+600+800м) у складі збірної області.

Ільницький наслідує Дем’янюка

Андрій ІльницькийУ м.Львові у манежі університету фізичної культури 19 січня 2013р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Меморіал Олексія Дем’янюка» зі стрибків у висоту. Цими стартами в Україні відкрився міжнародний зимовий змагальний сезон у легкій атлетиці. В гості до львів’ян приїхали атлети з Білорусі, Росії та Словаччини.
Особливістю цих змагань, які увійшли у міжнародний календар Європейської федерації легкої атлетики (ЄА), є те, що змагались атлети усіх вікових категорій: від молодших юнаків до елітних спортсменів.

Попович і Ільницький перемогли у Бердейові

У м.Бердейові, що на сході Словаччини, 11 січня 2013р. відбувся VIII міжнародний меморіал Володимира Савчінського із стрибків у висоту, участь у якому взяли учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
У категорії юніорів переможцем з новим рекордом турніру – 208см став студент І курсу училища Андрій Попович. Слід сказати, що у другого призера – словака Любомира Земана Андрій виграв аж 8см.
Рекорд турніру серед юнаків встановив учень 11 класу Андрій Ільницький. Андрій переміг з результатом 203см. Четверте місце тут посів десятикласник Владислав Боровський. Владислав «настрибав» 191см.
Серед дівчат бронзовим призером змагань з результатом 163см стала однокласниця Владислава Анна Пилявець.

Христина Стуй у десятці кращих легкоатлетів України

Христина СтуйФедерація легкої атлетики України визначила кращих спортсменів 2012р.
Найкращою легкоатлеткою року визнана бронзовий призер ХХХ літніх Олімпійських ігор у потрійному стрибку Ольга Саладуха (м.Донецьк). Серед чоловіків беззаперечну перемогу здобув метальник списа Олександр П’ятниця (м.Дніпропетровськ). Як відомо, у Лондоні П’ятниця виборов срібну олімпійську медаль.
У десятку кращих легкоатлетів України «кваліфікувалась» і вихованка Львівського училища фізичної культури, бронзовий лауреат Лондонської олімпіади у жіночій естафеті 4х100м Христина Стуй (вип. 2005р.). Сьогодні Христина представляє м.Івано-Франківськ, звідки вона родом.

Юрій Шварик – бронзовий призер Кубка України

Юрій ШварикУ м. Мукачеві 2-3 листопада 2012р. відбувся Кубок України зі спортивної ходьби на 10 000м.
У категорії юніорів бронзовим призером національного Кубка став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Шварик. Дистанцію 10 км Юрій подолав за 44.57,0 хв. Переможцем змагань став киянин Андрій Гречковський – 43.49,0.

Луцик Надія – чемпіонка України з кросу

Луцик НадіяУчениця 10 класу Львівського училища фізичної культури, вихованка заслуженого тренера України Михайла Сташківа Надія Луцик перемогла на чемпіонаті України з кросу у категорії дівчат віком до 15 років.
Дистанцію 1 км Надя пробігла за 3.10,0 хв. і лише за рахунок «фінішу» обійшла киянку Дарину Кучинську. Однокласниця Надії Сніжана Долинчук програла їй 13 сек. і фінішувала сьомою.

Юрій Шварик у спортивній ходьбі п’ятий

Юрій Шварик
        5 місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьбі в категорії юніорів посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Шварик. 10км Юрій пройшов за 44.50,0хв. Чемпіоном України у цьому виді змагань став Андрій Гречковський з Київської обл.
Змагання проходили у м.Івано-Франківську 20 жовтня 2012р.

Ільницький Андрій – чемпіон України зі стрибків у висоту

Андрій Ільницький26-28 вересня 2012р. у Ялті відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. На доріжках місцевого стадіону «Авангард» змагались юнаки і дівчата 1995р.н. і мол.
У стрибках у висоту чемпіоном України серед юнаків став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Ільницький. Андрій подолав висоту 205см. П’яте місце у цьому ж виді змагань посів ще один вихованець вчителя легкої атлетики Мирослави Скалоцької Вадим Кравчук (11кл.). В активі Вадима – 195см.
Однокласник стрибунів Юрій Трохімчук виборов бронзову медаль у бізі на 400м. Результат Юрія – 50,51сек.

«Бронзова» Христина Стуй

Христина СтуйОлімпіада в Лондоні для івано-франківської легкоатлетки Христини Стуй почалася з суперечливих емоцій. Спершу вона стартувала на дистанції 200 метрів. На той момент в неї вже були серйозні досягнення у цій дисципліні: минулоріч взяла «бронзу» на чемпіонаті світу, а цього року була другою на чемпіонаті Європи.

Христина Стуй – бронзова призерка лондонської Олімпіади

Вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип.2005р.) виборола бронзову медаль Ігор ХХХ олімпіади у м. Лондоні. Разом з подругами по збірній України запоріжанкою Олесею Повх, донечанкою Марією Ремень та Єлизаветою Бризгіною з Луганська Христина посіла ІІІ місце у естафетному бігу 4х100 м. Результат українок 42.04 сек - новий рекорд України!

Христина Стуй у фіналі естафетного бігу 4Х100 м

Христина СтуйЗбірна жіноча команда України вийшла у фінал естафетного бігу 4х100 м олімпійського турніру з легкої атлетики. У попередньому забігу українки пробігли дистанцію за 42.36 сек, що дало їм третю передфінальну позицію. Кращий час тільки у американок - 41.64 та спортсменок з Трінідада і Тобаго - 42.31, позаду - сильна команда Ямайки.
У складі збірної України 10 серпня о 22.40 за олімпійські нагороди Лондона у цьому виді змагань побореться і вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.)

Христина Стуй зупинилась у півфівналі

Христина СтуйВихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.) припинила боротьбу за олімпійські нагороди Лондона на дистанції 200м. У третьому півфінальному забізі Христина пробігла дистанцію за 22.76 сек., фінішувала четвертою і до фіналу не потрапила.
Тепер Христина разом з подругами по команді спробує поборотися за нагороди у естафеті 4х100м. Попередні забіги у цьому виді олімпійської програми відбудуться 9 серпня о 22.20 год., фінал - 10 серпня о 22.40 год.

Христина Стуй у півфіналі бігу на 200 метрів

Христина Стуй6 серпня 2012 р. на олімпійському стадіоні у Лондоні відбулися попередні забіги на дистанції 200 м. Вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй у 4 забізі фіінішувала третьою з особистим рекордом 22.66 сек. і кваліфікувалась до півфіналу. Півфінальні забіги відбудуться 7 серпня о 21.55 год.

Дем’янюк кваліфікацію не пройшов

Дмитро Дем'янюкВихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Демянюк не пройшов кваліфікацію олімпійського турніру у стрибках у висоту. Дмитро стрибнув на 221 см і у відбірній групі А посів 9 місце.