50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : П’ятнадцятирічні Наумова і Сліпець серед юніорів не загубилися


   У м. Львові на лукодромі «Динамо» впродовж 18-22 червня 2017р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів-спортсменів віком до 20 років.
У змаганнях дівчат срібною призеркою чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури, п’ятнадцятирічна Жанна Наумова (на фото). У фіналі Жанна з рахунком 2:6 поступилася сумчанці Євгенії Чібісовій, а до того послідовно перемогла Лесю Снагошенко з Сум 6:0, Катерину Мазорчук з Харкова 6:4, львів’янку Марію Машовську 6:4 та Анну Пархоменко з Києва 6:5.
Однокласник Жанни Остап Сліпець не загубився серед юніорів. Зупинити його зумів у ¼ фіналу лише майбутній переможець Борис Букатевич зі Львова і то лише у додатковому пострілі. У Остапа п’ята підсумкова позиція.
Лідери юніорської збірної, другокурсниці училища Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова вибули із змагань у 1/8 фіналу: Гнип поступилася Машовській 5:6,  Траперзнікова – своїй одногрупниці Тамарі Паламарчук 4:6. У 1/4ій Паламарчук програла Чібісовій 5:6 і посіла 5 місце. Гнип, Трапезнікова, а також учениця 10 класу Катрін Онишкевич розділили 9 місце.
Гнип і Трапезнікова дещо реабілітувалися у командних змаганнях. Разом з Романом Шереметом Соломія Гнип стала переможницею у міксті – турнірі змішаних команд, а з Соломією Трапезніковою і цьогорічною випускницею Олександрою Комаровою – срібною призеркою у командній першості. У фінальній дуелі львів’янки поступилися сумчанкам 3:5.
Остап Сліпець разом з Антоном Худою (І курс) посів 4 місце у командному турнірі серед юніорів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука