50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»


У м.Львові на лукодромі «Динамо» 9-14 вересня 2019р. відбулися традиційні, вже 56-і за ліком, міжнародні змагання «Золота осінь» зі стрільби з лука.
В змаганнях чоловіків на особисту першість переможцем став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У фіналі Іваницький перестріляв свого товариша по збірній Олексія Гунбіна з Сум 6:4.
Учень 11 класу училища Олександр Панциру посів 7 місце. В ¼ фіналу Олександр поступився узбекському стрільцю Зокірйону Гафурову 3:7.
Бронзовою призеркою серед жінок стала студентка І курсу Жанна Наумова (на фото). У півфіналі Жанна не впоралася з білорускою Аляксандрою Куратнік (2:6), яка у підсумку стала переможницею турніру. Другокурсниця Катрін Онишкевич і минулорічна випускниця Соломія Трапезнікова вибули у 1/8 фіналу і розділили 9 підсумкове місце.
В командних змаганнях і серед чоловіків, і серед жінок перемогу здобули збірні команди м.Львова. У складі чоловічої команди виступали Георгій Іваницький, Маркіян Івашко (вип. 1996р.) та Олександр Бойко. Жіночу команду представляли Жанна Наумова, Катерина Соколенко (вип. 2006р.) і Ольга Сенюк.
          Цікавий дует представляв Львівщину у дуелях змішаних команд – сорокарічний Маркіян Івашко і сімнадцятирічна Жанна Наумова посіли 6 місце. У ¼ фіналу Маркіян і Жанна у перестрілці поступилися команді Чернівців 4:5 (19:19). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука