50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лука


 
       У столиці Румунії м.Бухаресті 15-20 липня 2019р. відбувся другий, фінальний етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед юніорів.
 
У стрільбі змішаних команд переможцями Кубка стала українська пара у складі учня 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександра Панциру (на фото) та сумчанки Євгенії Чибісової. У фіналі українці у додаткових пострілах перемогли британців Елеонору Пайпер та Кеймерона Дональдсона 5:4 (17:16).
Студентка І курсу Жанна Наумова разом з тою ж Чибісовою та Єлизаветою Сікало перемогла у командній стрільбі серед дівчат. У фінальних дуелях збірна України перемогла Польщу 6:2, а перед тим Росію 5:4 (29:25).
Чоловіча збірна України, у складі якої виступав Панциру, посіла 4 місце. У ½ фіналу українська команда поступилася Росії 2:6, а в поєдинку за «бронзу» – ще й Польщі 4:5 (13:27).
У особистих змаганнях Панциру і Наумова синхронно вибули у 1/16 фіналу – Олександр поступився словенцю Ніку Бізяку 4:6, Жанна з таким же рахунком – шведці Софії Хьолаас-Борен.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука