50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка Кокота


У Львові на лукодромі «Цитадель» 26-30 червня 2019р. відбувся ІІ етап Кубка України зі стрільби з лука пам’яті заслуженого тренера України Богдана Кокота.
В змаганнях чоловіків І місце посів вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян переміг сумчанина Владислава Лісняка 6:2. Бронзовим призером змагань став харків’янин Микита Кравчук.
Учень 10 класу Олександр Панциру посів 9 місце. У командній першості збірна Львівської обл.-І у складі Івашка, Олександра Бойка і Ярослава Мокринського у фінальній дуелі перестріляла Львівську обл.-ІІ, за яку виступали Панциру, Максим Попович (вип. 2016р.) та Максим Журило, 5:4.
Отож, Маркіян Івашко (на фото) став абсолютним переможцем «Кубка Кокота».
Серед жінок перемогу здобули сумчанка Поліна Родіонова і збірна команда Харківської обл. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука