50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кубок Чернівців розіграли Івашко та Іваницький


11-14 червня 2019р. у м.Чернівцях відбулися всеукраїнські змагання «Кубок Чернівців» - І етап Кубка України зі стрільби з лука.
Серед чоловіків фінальну дуель розіграли між собою вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.) та Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Перемогу з рахунком 6:4 здобув Маркіян Івашко (на фото).
І серед жінок перемогу святкувала вихованка училища Катерина Соколенко (вип. 2006р.). У фіналі Катерина у додатковому пострілі здолала сумчанку Євгенію Бадуліну. А по дорозі до фіналу перемогла ще й інших вихованок училища: у 1/8 фіналу – Соломію Гнип 6:4, у ¼ фіналу – Соломію Трапезнікову (обидві 2018р.в.). У підсумку Трапезнікова на 5 місці, Гнип дев’ята.
Гнип реабілітувалась у турнірі змішаних команд, де у парі з Ярославом Мокринським стала переможницею. Трапезнікова і Іваницький посіли 4 місце.
У стрільбі з блочного лука срібну медаль виборола досвідчена Катерина Палеха (вип. 1999р.). Ірина Шмульська  (вип. 2018р.) стала бронзовою призеркою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука