4. У зв’язку з тим, що коледж є закладом спеціалізованої освіти спортивного профілю і має завданням готувати спортсменів – резерв до національних збірних команд України, учнівський контингент загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу комплектується з числа перспективних спортсменів, які відповідають вимогам Типового навчального плану з видів спорту для спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, здатні витримувати щоденні інтенсивні дворазові тренувальні навантаження за програмами підготовки у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю та збірних командах України відповідних вікових категорій та відзначаються високими морфо-функціональними показниками фізичного розвитку та добрим станом здоров’я. Обов’язковою умовою при вступі до загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу є поглиблений медичний огляд, результати якого можуть бути підставою для відмови у зарахуванні. Поглиблений медичний огляд проводиться у медичній частині коледжу.
5. Виконання вимог до спортивної підготовленості вступника на початок навчального року, встановлених Типовим навчальним планом з видів спорту, є обов’язковим при зарахуванні до загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу незалежно від конкурсної ситуації у виді спорту. Невиконання цих вимог є підставою для відмови у зарахуванні та переведенні учнів у загальноосвітні школи за місцем проживання у процесі навчання.
6. Організація прийому на навчання до загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу здійснюється на конкурсній основі відповідно до Положення про заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 2061 від 5 листопада 1999 р. (в редакції постанови КМУ від 6 лютого 2019 р. № 73) та цих Правил.
7. План прийому учнів на спортивні відділення коледжу у 2023 році встановлюється відповідно до Загальної чисельності учнів і студентів КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту», затвердженої Львівською обласною радою за погодженням з Міністерством молоді та спорту України та наявних вакантних місць.
8. Фінансування підготовки спортсменів, навчання учнів у спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті спортивного профілю коледжу здійснюються на безоплатній основі за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
9. З метою перегляду та відбору найобдарованіших учнів коледж може проводити навчально-тренувальні збори, вступні випробування і тестування, відбіркові змагання, перегляд кандидатів на вступ в умовах коледжу в межах затверджених асигнувань на утримання коледжу.
10. Організацію прийому учнів до загальноосвітньої школи–інтернату спортивного профілю коледжу здійснює Приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора коледжу і який є її Головою. Приймальна комісія коледжу у своїй роботі керується Положенням про приймальну комісію, затвердженим Педагогічною радою коледжу 17.12. 2015 р. протокол № 2, Положенням про заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5.11.1999 р. № 2061 (в редакції постанови КМУ від 6 лютого 2019 р. № 73) та цими Правилами.
11. Для проведення вступних випробувань з окремих видів спорту в коледжі створюються предметні екзаменаційні комісії, склад яких затверджується директором коледжу.
12. Апеляції на результати вступних випробувань у коледжі розглядає Апеляційна комісія, склад якої затверджується директором коледжу. Порядок подання і розгляду апеляцій на результати вступних випробувань визначається Положенням про апеляційну комісію для розгляду апеляцій на результати вступних випробувань, затвердженим наказом по коледжу і розміщеним на інтернет-сторінці коледжу www.ufk.lviv.ua у розділі «Абітурієнтам».
13. Особи, які без поважних причин не приступили до навчання упродовж 10 днів від дня його початку, з коледжу відраховуються. На звільнені при цьому місця може проводитися додаткове зарахування за конкурсом осіб, які склали вступні випробування та відповідають вимогам коледжу.
14. Прийом учнів до загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу здійснюється на вільні місця у 7 - 11 класи. На навчання приймаються юнаки і дівчата, які мають:
- спортивно-технічну підготовленість, яка відповідає Типовому навчальному плану з обраного виду спорту для спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю та програмам підготовки у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю;
- функціональні можливості й стан здоров’я, які дозволяють переносити значні фізичні навантаження за програмами підготовки у спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю та збірних командах України в режимі 8-10 тренувань на тиждень;
- достатній рівень знань з основних загальноосвітніх предметів;
- пройшли вступні випробування.
15. Вступними випробуваннями для абітурієнтів є участь у відбіркових змаганнях та складання спеціальних тестів і практичних завдань з обраного виду спорту, співбесіда з основних загальноосвітніх предметів (українська мова, математика), поглиблений медичний огляд.
16. Вступні випробування з видів спорту проводяться предметними екзаменаційними комісіями упродовж травня - липня поточного року відповідно до окремих оголошень спортивних відділень, про що можна довідатися на інтернет-сторінці коледжу www.ufk.lviv.ua у розділі «Абітурієнтам» та на сторінці коледжу у соціальній мережі Facebook. Для участі у вступних випробуваннях з виду спорту обов’язковим є допуск лікаря.
17. Результати випробувань з обраного виду спорту, співбесіди з загальноосвітніх предметів та медичного огляду з висновками “рекомендований”, “не рекомендований” заносяться предметними екзаменаційними комісіями у картку вступника і подаються у приймальну комісію.
18. Зарахування учнів до загальноосвітньої школи–інтернату спортивного профілю коледжу проводиться у червні-серпні поточного року відповідно до рішення приймальної комісії за результатами вступних випробувань з виду спорту, медичного огляду та співбесіди із загальноосвітньої підготовленості. При виникненні рівної конкурсної ситуації перевагу при зарахуванні отримують учні, які мають вищі спортивні досягнення та результати з виду спорту за останній навчальний рік.
19. Для доукомплектування навчально-тренувальних груп і команд з ігрових видів спорту та за наявності вільних місць окремі перспективні спортсмени з числа учнів загальноосвітніх шкіл можуть бути зараховані на вакантні місця у відповідні класи впродовж навчального року за умовами цих Правил. Такі зарахування, як правило, проводяться після закінчення навчальної чверті.
20. Учні, які пройшли конкурсний відбір, повинні подати у приймальну комісію такі документи: особову справу учня, табель успішності за останній рік (для тих, хто вступає у 10-й клас – свідоцтво про базову загальну середню освіту), відповідні медичні довідки, довідку про ехокардіографію, 4 фотокартки, ідентифікаційний номер, копію свідоцтва про народження (паспорта).
21. Учні, які на протязі десяти днів після початку нового навчального року не подали необхідних документів, вважаються такими, що не приступили до навчання.
Приймальна комісія
Правила схвалені Педагогічною радою коледжу
20 квітня 2023 року, протокол № 5.