47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Абітурієнтам : Наказ про організацію прийому учнів на навчання 2018
















































 
 


Терміни та місце проведення вступних випробувань
 з видів спорту для абітурієнтів загальноосвітньої 
 школи-інтернату спортивного профілю училища
 
Відділення
 
Дата проведення
Місце проведення
Бокс
30-31 травня
Спеціалізований зал боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4
Боротьба вільна
23-27 квітня (дівчата)
21-26 травня (юнаки)
Спеціалізований зал боротьби училища, вул. Кн.Ольги,1
Веслування на байдарках і каное
25-26 травня
оз.Наварія, СДЮШОР „Веслярик”
Велоспорт
20-21 квітня
Велотрек НСБ ЛВС МОУ,
вул. Клепарівська, 39а
Водне поло (хлопці)
21-22 квітня
12-13 травня
басейн палацу спорту „Динамо”,
вул. Вітовського, 53
 
Гандбол (дівчата)
1-3 травня
Спортивний зал обл.ДЮСШ, Стрийський парк
Легка атлетика
28 квітня
стадіон „Динамо”,
вул. Володимира Великого, 10
Санний спорт
1-2 червня
СШ №82, парк «Погулянка»
Стрільба кульова
4-10 квітня
спортивно-стрілецький комплекс
НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39а
Стрільба з лука
22 травня
база СДЮШОР „Електрон”,
вул. Грабовського, 11
Сучасне п’ятиборство
18, 25 травня
НСБ ЛВС МОУ, вул.Клепарівська,39а
Фехтування
29-30 травня
Палац спорту «Динамо»,
вул.Вітовського, 53
 
Футбол (хлопці)
22 квітня - 2006р.н. (І етап)
29 квітня - 2005р.н.
6 травня 2004/03р.н. (добір)
20 травня - 2006р.н. (ІІ етап)
Футбольне поле училища
вул. Княгині Ольги, 3
 
Додатковий контингент
7, 14 червня
стадіон „Динамо”,
вул. Володимира Великого, 10



Орієнтовний план
прийому учнів і студентів на спортивні відділення училища
у 2018 р.
 
Вид спорту
План
спеціа-
лізації
Навчається
на відділенні
станом на
26.03.2018р.
Випуск
Переводяться
на наступний рік підготовки
(умовно)
План
прийому
(умовно)
Прогноз на
І курс
(умовно)
1
Бокс
22
16
4
12
10
-
2
Боротьба вільна
60
59
16
43
17
9
3
Веслування на б/к
21
22
12
10
11
5
4
Водне поло
37
39
5
34
3
3
5
Велоспорт
16
15
6
9
7
3
6
Гандбол
26
23
5
18
8
-
7
Легка атлетика
35
26
5
21
14
3
8
Стрільба кульова
28
28
9
19
9
3
9
Стрільба з лука
15
16
5
11
6
2
10
Сучасне пятиборство
12
11
3
8
4
3
11
Санний спорт
15
13
4
9
6
1
12
Фехтування
16
14
3
11
5
-
13
Футбол
90
90
18
72
18
-
14
Додатковий контингент
20
22
8
14
6
-
ВСЬОГО
415
394
103
291
124
32
 



СКЛАД
відбіркової, предметних екзаменаційних комісій з видів спорту, по проведенню співбесіди із загальноосвітньої підготовки з абітурієнтами загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю, по проведенню вступних випробувань на І курс училища, медичної, апеляційної комісій.
 
 
ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ:
 
 
 
1. Сосновська О.Б., методист                       
– голова комісії;
2. Стрижик Т.З., методист
– член комісії;
3. Созанська Г.В., інспектор з кадрів
– член комісії
4. Антонюк З.О., лаборант спортивної частини
– член комісії;
 
                                                                  
                                    
                                              
 
 
ПРЕДМЕТНІ ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ КОМІСІЇ З ВИДІВ СПОРТУ 
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ:
 
 
 БОКС
1. Леус О.І., старший тренер з виду спорту
– голова комісії;
2. Шевадзуцький З.С., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Джуман Р.З., вчитель зі спорту        
– член комісії;
4. Новаковський В.А., старший тренер з резерву Міністерства молоді
і спорту України у Львівській області    
– член комісії (за згодою);
5. Бурда Б.Є., голова федерації боксу Львівської області
– член комісії (за згодою).
 ВІЛЬНА БОРОТЬБА
1. Раковський О.Г., старший тренер з виду спорту, старший учитель
– голова комісії;
2. Глібенко В.В., вчитель зі спорту, ЗТУ
– член комісії;
3. Скобельський О.З. вчитель зі спорту, ЗТУ
– член комісії;
4. Слюсаренко С.С., вчитель зі спорту  
– член комісії;
5. Хім’як Р.І., головний спеціаліст Управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА  
– член комісії (за згодою).
 ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
1. Поцюрко М.С., старший тренер з виду спорту, ЗТУ 
– голова комісії;
2. Поцюрко Н.В., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Милян В.П. – голова Федерації веслування Львівщини,
віце-президент федерації каное України
– член комісії (за згодою).
4. Дець В. І., ЗТУ, старший тренер-викладач СДЮШОР «Веслярик»
– член комісії (за згодою);
5. Дацьків У.Р., – директор ДЮСШ №3
– член комісії (за згодою).
 ВЕЛОСПОРТ
1. Каргут А.С., старший тренер з виду спорту, ЗТУ
– голова комісії;
2. Залигін М.В., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Шаповалов В.Г., тренер-викладач СДЮШОР „Локомотив”    
– член комісії (за згодою);
4. Набойщиков В.М., директор ДЮСШ «Іскра», заступник голови федерації велоспорту Львівської області
– член комісії (за згодою);
5. Куценко О.В., старший тренер з резерву Міністерства молоді та спорту                                 України у Львівській області
– член комісії (за згодою).
 ВОДНЕ ПОЛО
1. Наумчик Є.Г., старший тренер з виду спорту, ЗТУ
– голова комісії;
2. Сидорович Ю.О., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Зінкевич І.І., вчитель зі спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
– член комісії;
4. Момот В.В., тренер-викладач ДЮСШ №3 Сихівського райВО м.Львова
– член комісії (за згодою);
5. Смірнов М.О., голова федерації водного поло Львівщини,  Заслужений майстер спорту
член комісії (за згодою).
ГАНДБОЛ
1. Козар В.М., старший тренер з виду спорту
– голова комісії;
2. Надич В.І., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Бедрій Р.Й., секретар Федерації гандболу Львівщини
– член комісії (за згодою);
4. Дорожівська А.Ю., тренер обласної ДЮСШ з гандболу
– член комісії (за згодою).
 ЛЕГКА АТЛЕТИКА
1. Черних В.М., старший тренер з виду спорту
– голова комісії;
2. Скалоцька М.В., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Сташків М.В., вчитель зі спорту, ЗТУ, заслужений працівник
фізичної культури і спорту України      
– член комісії;
4. Тарнакін В.В., член виконкому Федерації легкої атлетики
Львівської області, старший тренер ЛШВСМ                  
– член комісії (за згодою);
5. Кисіль О.В., спеціаліст Управління фізичної культури
та спорту ЛОДА     
– член комісії (за згодою).
 САННИЙ СПОРТ
1.Жидкова С.М., старший тренер з виду спорту                                         
– голова комісії;
2. Жеребецький О.Р., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Бандрівський С.І., директор СДЮШОР «Беркут»
– член комісії (за згодою);
4. Закрута А.С., старший тренер з резерву Міністерства молоді та спорту України у Львівській обл.      
– член комісії (за згодою);
5. Гарцула Т.В., головний тренер збірної команди України    
– член комісії (за згодою).
 СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
1. Коневич Р.В., старший тренер з виду спорту, ЗТУ
– голова комісії;
2. Коростильова В.І., вчитель зі спорту, ЗТУ
– член комісії;
3. Моклович В.Я., вчитель зі спорту
- член комісії;
4. Старинський С.І., старший тренер збірної команди України, голова
обласної федерації кульової стрільби, ЗТУ
– член комісії (за згодою);
5. Новаковський В.А., старший тренер з резерву Міністерства
молоді та спорту України у Львівській області
– член комісії (за згодою).
 СТРІЛЬБА З ЛУКА
1. Колядінцева С.О старший тренер з виду спорту, ЗТУ 
– голова комісії;
 
2. Образцова Т.О., вчитель зі спорту, ЗТУ           
– член комісії;
3. Калініченко О.М., президент федерації стрільби з лука Львівської обл.
- член комісії (за згодою);
4. Бучак Ю.І., старший тренер СДЮШОР «Електрон» 
– член комісії (за згодою);
5. Новаковський В.А., провідний тренер національної збірної команди
України зі стрільби з лука
– член комісії (за згодою).
 СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО
1. Роговенко Н.М., старший тренер з виду спорту, ЗТУ 
– голова комісії;
2. Прибило А.М., тренер-викладач ЛО ШВСМ президент федерації сучасного п'ятиборства у Львівської обл., ЗТУ
– член комісії (за згодою);
3. Новаковський В.А., старший тренер з резерву Міністерства
 молоді та спорту у Львівській області  
– член комісії (за згодою).
 ФЕХТУВАННЯ
1. Бунєєва В.Л., старший тренер з виду спорту, ЗТУ
– голова комісії;
2. Пантєлєєва Д.В., вчитель зі спорту,ЗТУ        
– член комісії;
3. Бусол В.А., професор, завкафедрою фехтування, боксу та
національних одноборств  ЛДУФК, голова федерація фехтування
Львівської області  
– член комісії (за згодою);
4. Кисіль О.В., спеціаліст Управління фізичної культури
та спорту ЛОДА
– член комісії (за згодою).
 ФУТБОЛ
1. Лобасюк В.С., старший тренер з виду спорту
– голова комісії;
 
2. Безуб’як В.Й., методист
– член комісії;
3. Вільчинський В.Н., вчитель зі спорту
– член комісії;
 
4. Харкавий Б., керівник НКГ ФК «Карпати»                                  
– член комісії (за згодою);
 
5. Кисіль О.В., спеціаліст Управління фізичної культури
та спорту ЛОДА     
– член комісії (за згодою).
ДОДАТКОВИЙ КОНТИНГЕНТ
 
1. Стрижик Т.З., методист
– голова комісії;
2. Скалоцька М.В., вчитель зі спорту
– член комісії;
3. Черних В.М., вчитель зі спорту
– член комісії;
4. Леус О.І., вчитель зі спорту
– член комісії.
 
КОМІСІЯ ПО ПРОВЕДЕННЮ СПІВБЕСІДИ З ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ПРЕДМЕТІВ
 
(українська мова, математика):
1. Фігурна І.Я., вчитель географії         
– голова комісії;
2. Мацюх Г.Р., вчитель української мови та літератури   
– член комісії;
3. Задорожна І.І., вчитель математики
– член комісії.
 МЕДИЧНА КОМІСІЯ:
 
1. Іваночко Ю.Ф.,  завідувач медичною частиною
– голова комісії;
2. Смолькова Н.І., лікар-педіатр
– член комісії;
3. Ігнатенко Н.Є., лікар спортивної медицини Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
– член комісії (за згодою).
 КОМІСІЯ ПО ПРОВЕДЕННЮ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА І КУРС УЧИЛИЩА:
1. Харковська О.О., в.о.заступника директора
з навчально-методичної роботи           
- голова комісії
2. Сосновська О.Б., методист                                 
– член комісії;
3. Штангрет У.П., начальник відділу спорту та
 проведення заходівУправління фізичної культури  і спорту Львівської ОДА
– член комісії (за згодою).
 АПЕЛЯЦІЙНА КОМІСІЯ:
1. Дука Н.Б., в.о. заступника директора        
з виховної роботи  
– голова комісії;
2. Дмитрасевич Я.І., вчитель зі спорту, ЗТУ,
заслужений працівник фізичної культури і спорту України
– відповідальний секретар;
3. Хім’як Р.І., головний спеціаліст Управління фізичної культури
 і спорту Львівської ОДА  
– член комісії (за згодою).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види