47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

І-ІІІ курс : Список студентів



СПИСОК

студентів І курсу (11 групи) КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»

 

 

 

1.  

 

Бабський Нестор Тарасович

˗          водне поло

2.    

Гойда Даниїл Данилович

˗          фехтування

3.    

Гудзий Святослав Михайлович

˗          кульова стрільба

4.    

Гудзь Назар Юрійович

˗          велоспорт

5.    

Драбінська Наталія Андріївна

˗          санний спорт

6.    

Ільницький Василь Ігорович

˗          вільна боротьба

7.    

Канака Мар'ян Андрійович

˗          велоспорт

8.    

Канака Олег Андрійович

˗          велоспорт

9.    

Колесник Юрій Олегович

˗          кульова стрільба

10.        

Комарова Олександра Вадимівна

˗          стрільба з лука

11.        

Кривич Олександр Андрійович

˗          велоспорт

12.        

Куля Дмитро Євгенійович

˗          бокс

13.        

Лавренчук Анастасія Вікторівна

˗          вільна боротьба

14.        

Лавський Владислав Федорович

˗          легка атлетика

15.        

Озимок Дмитро Сергійович

˗          веслування

16.        

Падошик Анастасія Ігорівна

˗          вільна боротьба

17.        

Погосян Антон Дмитрович

˗          водне поло

18.        

Рибін Володимир Сергійович

˗          вільна боротьба

19.        

Романенков Валерій Валерійович

˗          велоспорт

20.        

Рябоволова Вероніка Олександрівна

˗          вільна боротьба

21.        

Свистіль Віталій Володимирович

˗          фехтування

22.        

Сивак Аліна Анатоліївна

˗          вільна боротьба

23.        

Сова Юрій Романович

˗          водне поло

24.        

Чаленко Катерина Дмитрівна

˗          вільна боротьба

25.        

Чемердовська Едіта Михайлівна

˗          вільна боротьба

26.        

Юрін Ігор Дмитрович

˗          фехтування

СПИСОК
студентів ІІ курсу (21 групи) КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»
 
 
1.     
Кравець Олександр Русланович
-     бокс
2.     
Харитонюк Олександра Олександрівна
-     бокс
3.     
Туровчук Дарина Вікторівна
-     боротьба вільна
4.     
Сорока Яна Василівна
-     боротьба вільна
5.     
Ідзінський Юрій Юрійович
-     боротьба вільна
6.     
Федечко Кирил-Володимир Юрійович
-     веслування на б/к
7.     
Мазовський Тарас Вікторович
-     веслування на б/к
8.     
Михальська Зоряна Ярославівна
-     веслування на б/к
9.     
Матвійок Анастасія Андріївна
-     легка атлетика
10. 
Заскалько Ілона Олександрівна
-     легка атлетика
11. 
Замико Олег Андрійович
-     кульова стрільба
12. 
Пакліковська Софія Юріївна
-     кульова стрільба
13. 
Злонкевич Андрій-Олег Орестович
-     кульова стрільба
14. 
Шевченко Альона Ігорівна
-     кульова стрільба
15. 
Худа Антон Юрійович
-     стрільба з лука
16. 
Коростильов Павло Сергійович
-     кульова стрільба
СПИСОК
студентів ІІІ курсу (31 групи) КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»
 
 
 
 
 
 
 
1.    
Сидоренко Владислав Валерійович
-        бокс
2.    
Тишковець Андрій Андрійович
-        бокс
3.    
Демко Христина-Зоряна Ростиславівна
-        боротьба вільна
4.    
Загайська Ольга Андріївна
-        боротьба вільна
5.    
Лисак Ангеліна Вікторівна
-        боротьба вільна
6.    
Павлова Євгенія Геннадіївна
-        боротьба вільна
7.    
Бірюкова Юлія Олександрівна
-        велоспорт
8.    
Галик Діана Богданівна
-        велоспорт
9.    
Кожушко Дмитро Володимирович
-        велоспорт
10.        
Коваль Софія Володимирівна
-        веслування на б/к
11.        
Нагорний Сергій Олегович
-        веслування на б/к
12.        
Дишковський Олександр Володимирович
-        водне поло
13.        
Бойко Олександра Олександрівна
-        кульова стрільба
14.        
Кузів Андрій Дмитрович
-        кульова стрільба
15.        
Левкович Ірина Ярославівна
-        санний спорт
16.        
Гнип Соломія Степанівна
-        стрільба з лука
17.        
Паламарчук Тамара Павлівна
-        стрільба з лука
18.        
Трапезнікова Соломія Василівна
-        стрільба з лука
19.        
Гаравський Максим Сергійович
-        фехтування
20.        
Джус Юрій Ігорович
-        фехтування
21.        
Мазепа Катерина Осипівна
-        фехтування
22.        
Радченков Роман Андрійович
-        санний спорт
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
21-26 травня відбудуться вступні іспити з вільної боротьби (юнаки) в спеціалізованому залі боротьби училища, вул.Кн.Ольги, 1
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види