54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільби


         Тільки що у Токіо завершився кваліфікаційний турнір зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м серед чоловіків.
      Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов з четвертим результатом 581 очко кваліфікувався до фіналу олімпійських змагань.
        Фінальний турнір восьми найкращих розпочнеться о 9.30. Дивитись можна на УТ-1.
       Суперниками Павла у фіналі будуть індієць Саураб (586 у кваліфікації), китаєць Жанг (586), німець Райтц ((584), іранець Фороуджі (580), кореєць Кім (579), ще один китаєць Панг (578) та серб Мікеч (578).
         ВБОЛІВАЄМО ЗА ПАВЛА!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Анонси
26.02.2025 1/8 фіналу "Кубку ДЮФЛУ 2025" ЛФКС-КАРПАТИ U-16 — АФ Рух U-16












History of Ukrainian State


Кульова стрільба

Кульова стрільба

РЕЗУЛЬТАТИ ЮЛІЇ ІСАЧЕНКО ТА ОЛЬГИ ЛЕПСЬКОЇ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ 2007-08 р.н. ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО - СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ U-18 В ТАЛЛІНІ ВДАЛИЙ ВИСТУП КАТЕРИНИ СОЛІНОЇ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА ВИХОВАНОК КОЛЕДЖУ НА МАТЧЕВІЙ ЗУСТРІЧІ ЮНАЦЬКОЇ ЛІГИ ЄВРОПИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИОЛЬГА ЛЕПСЬКА ТА ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО ЗДОБУЛИ БРОНЗУ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИПАВЛА КОРОСТИЛЬОВА ТА ОКСАНУ ЛІВАЧ ВИЗНАНО НАЙКРАЩИМИ СПОРТСМЕНАМИ ЛИПНЯ ТА СЕРПНЯПАВЛО КОРОСТИЛЬОВ ФІНІШУВАВ ПʼЯТИМ НА ОЛІМПІАДІ У СТРІЛЬБІ З МАЛОКАЛІБЕРНОГО ПІСТОЛЕТАСивак Віра-Марія виконала норматив Майстра спорту України з кульової стрільби!Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолета