49 років1971 - 2020

Кульова стрільба : Блискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща) 1 березня 2020р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У категорії юніорів блискуче виступили на чемпіонаті вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури). В їхньому активі 6 золотих, 1 срібна і 1 бронзова медалі.
Триразовою чемпіонкою Європи зі стрільби по рухомій мішені стала минулорічна випускниця коледжу Крістіна Гілевич (на фото). Крістіна перемогла у вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) на особисту першість та у вправах ГП-12 і ГП-11а (змінна швидкість руху мішені) у командних змаганнях.
Студент ІІ курсу Денис Баблюк став дворазовим переможцем європейської першості у командній стрільбі у вправах ГП-11а та ГП-12 та у цих же вправах посів ІІ і ІІІ місця у особистій першості.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) перемогу здобув однокурсник Баблюка Гліб Кігітов. У командній першості у Гліба 5 місце.

Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html

Кульова стрільба

Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішені