49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Блискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільби


У м.Вроцлаві (Польща) 1 березня 2020р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У категорії юніорів блискуче виступили на чемпіонаті вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури). В їхньому активі 6 золотих, 1 срібна і 1 бронзова медалі.
Триразовою чемпіонкою Європи зі стрільби по рухомій мішені стала минулорічна випускниця коледжу Крістіна Гілевич (на фото). Крістіна перемогла у вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) на особисту першість та у вправах ГП-12 і ГП-11а (змінна швидкість руху мішені) у командних змаганнях.
Студент ІІ курсу Денис Баблюк став дворазовим переможцем європейської першості у командній стрільбі у вправах ГП-11а та ГП-12 та у цих же вправах посів ІІ і ІІІ місця у особистій першості.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) перемогу здобув однокурсник Баблюка Гліб Кігітов. У командній першості у Гліба 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Вихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобіль