49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Денис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішені


У м.Вроцлаві (Польща), де впродовж 25 лютого – 1 березня 2020р. проходить чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, перші нагороди розіграли стрільці по рухомій мішені.
У стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю, чемпіоном Європи серед юніорів у командній першості стала збірна команда України у складі студента ІІ курсу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Дениса Баблюка, вінничанина Данила Даниленка та Андрія Драчука зі Львова. Українці на 11 пунктів випередили шведську збірну. ІІІ місце посіли фінські снайпери.
У особистій першості Денис виборов срібну медаль. У перестрілці він поступився вірменину Гору Хачатряну.
І серед дівчат рівних не було збірній України, за яку виступали минулорічна випускниця коледжу Крістіна Гілевич, хмельничанка Маргарита Тарканій та Анастасія Жученко з Вінниці.
У особистій першості перемогу здобула Маргарита Тарканій. Гілевич на шостому місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішені