49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Учні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільби


У м.Львові 5-9 лютого 2020р. відбувся командний чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Змагання вперше в Україні проводилися за формулою Європейської молодіжної ліги: команди у складі чотирьох осіб (двоє хлопців, двоє дівчат) змагалися між собою у формі дуелей.
У стрільбі з пістолета срібним призером чемпіонату стала збірна команда Львівської обл.-І у складі учнів Львівського училища фізичної культури Романа Плескуна (11 кл.), Тимофія Куріпка, Ксенії Зінчук (10 кл.) та Вікторії Кулікової (8 кл., на фото). У фіналі львів’яни поступилися дніпрянам 68:92.
Гвинтівочна збірна області у складі Марії Сулик (вип. 2019р.) Наталії Недоступ, Кіріла Сорокіна та Олега Курія (усі 9 кл.) посіла 7 місце.
У особистій першості Володимир Поліщук став четвертим серед пістолетників, а Марія Сулик – дев’ятою серед гвинтівочниць.
Минулорічна випускниця училища Крістіна Гілевич перемогла у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-11а (змінна швидкість руху мішені) та посіла ІІ місце у вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета