49 років1971 - 2020

Кульова стрільба : Ігор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені

10-16 січня 2020р. у Львові у програмі зимового чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї звання найсильніших розіграли і стрільці по рухомій мішені.
У обидвох вправах – ГП-12 і ГП-11а переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима (вип. 2017р., на фото).
Студент ІІ курсу Денис Баблюк у вправі ГП-11а (змінна швидкість руху мішені) посів 4 місце, а у вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) – п’яте.
Минулорічна випускниця училища Крістіна Гілевич стала бронзовою медалісткою в          ГП-11а серед жінок. Юна дев’ятикласниця Катерина Суліма посіла 9 місце.

Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html

Кульова стрільба

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета