49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Ольга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета


У м.Львові 10-16 січня 2020р. відбувся відкритий зимовий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пістолета зимовою чемпіонкою стала вихованка Львівського училища фізичної культури Ольга Болонна (вип.2000р.). У фіналі Болонна (на фото) на 0,1 очка перестріляла рівнянку Анастасію Семчишин – результат дуелі 235,2 на 235,1.
І в командній першості рівних не було львівській команді, яку вела до перемоги новоспечена чемпіонка. Окрім Болонни в команді-переможниці виступали вихованки училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.) та Соломія Возняк (вип. 2018р.).
У стрільбі змішаних команд (30+30 пострілів) Болонна у парі з олімпійським чемпіоном Олександром Петрівим стала срібною призеркою. А перемогу у цьому виді програми здобула дніпровська команда у складі вихованців училища Поліни Колеснікової-Конарєвої (вип. 2017р.) та Івана Бідняка (вип. 2003р.). У міксті 40+40 пострілів Болонна - Петрів п’яті, а Юлія Коростильова і Гліб Кігітов (ІІ курс) – треті.
Серед гвинтівочників перемогу здобув черкащанин Сергій Куліш, який у фіналі виявився сильнішим за Олега Царькова (вип. 2008р.) 250,2 на 249,7. Третьокурсник училища Святослав Гудзий  став бронзовим призером.
Царьков відігрався у міксті 40+40, де переміг у парі з вінничанкою Олесею Чайкою. Святослав Гудзий з Софією Пакліковською (вип. 2019р.) тут четверті.
В командній стрільбі із гвинтівки збірна Львівщини як серед чоловіків, так і жінок стала третьою. У складі команд бронзовими нагородами вшановані Олександр Галкін (вип. 2009р.), Святослав Гудзий, Олег Замико (вип. 2019р.), Тетяна Галкіна (вип. 2006р.), Софія Пакліковська. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета