49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Коростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі


У м.Штрассен (Люксембург) 12-14 грудня відбулися традиційні міжнародні змагання «RIAC-2019» зі стрільби з пневматичної зброї.
Програма змагань складалася з трьох стартів: першого дня учасники розіграли призи RIAC (RIAC – торгова мережа) в особистій першості в категоріях дорослих і юніорів, другого – в турнірах змішаних команд, третього дня – Кубок IBIS (IBIS – міжнародна мережа готелів) серед дорослих і юніорів.
У перший день змагань 6 місце серед юніорів у стрільбі з пістолета посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Гліб Кігітов. У кваліфікації Гліб з результатом 570 очків був найкращим.
6 місце серед жінок-пістолетниць посіла вихованка училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.). У кваліфікації Юлія набрала 581 очко! Також шостий результат у стрільбі з гвинтівки показала цьогорічна випускниця училища Софія Пакліковська.
У стрільбі змішаними командами Юлія Коростильова (на фото) у парі з херсонцем Ігором Соловеєм стала бронзовою призеркою. Олег Царьков (вип. 2008р.) разом з херсонкою Дарією Тиховою – срібні лауреати серед гвинтівочників.
       У боротьбі за Кубок IBISЮлія Коростильова сьома, Гліб Кігітов – восьмий, Олег Царьков – одинадцятий, Софія Пакліковська – п’ятнадцята. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета