49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобіль


  У м.Білостоку (Польща) 27 листопада – 1 грудня 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2019» зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета у категорії юніорів 4 місце у Білостоку посів студент ІІ курсу Львівського училища Гліб Кігітов (на фото). У міксті (дуелі змішаних команд) Гліб у парі з полтавкою Надією Шамановою показав сьомий результат.
Однокурсниця Кігітова Владислава Коваль у гвинтівочному міксті стала шостою.
Також 6ий результат, але у стрільбі на особисту першість, настріляв третьокурсник  Святослав Гудзий.
Цьогорічна випускниця училища Софія Пакліковська у міксті серед дорослих на 5 місці, а в стрільбі на особисту першість – дев’ята.
Відразу три українські команди увійшли у вісімку кращих у стрільбі змішаних команд з пістолета: Поліна Колеснікова-Конарєва (вип.2017р.) у парі з донечанином Андрієм Шкляруком посіла 4 місце, дует Юлії і Павла Коростильових (вип. 2004р. і 2019р. відповідно) п’ятий, Ольга Болонна (вип. 2000р.) і рівнянин Дмитро Гонта – шості.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Олег Царьков (вип. 2008р.) виборов бронзову нагороду.
А «родзинкою» змагань став суперфінал, у якому розігрувався головний приз турніру – автомобіль. За складною системою відбору, де стрільба складалася з одного пострілу, а змагалися незалежно від віку, статі і зброї, до фіналу дісталися гвинтівочник Сергій Куліш (Україна) та пістолетник Гудеріч Перу (Франція). Міцнішими нерви виявилися у француза – він переміг 9,7 на 9,1.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета