49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надій


У м.Нітрі (Словаччина) 9-10 листопада 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 6 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України.
У перший день змагань учасники виборювали призи президента Федерації стрільби Словаччини у вікових категоріях юніорів (вік до 20 років) та кадетів (до 18 років).
У стрільбі з пневматичного пістолета переможницею змагань серед дівчат-юніорок стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чумарьова. У фіналі Яна перемогла свою співвітчизницю з Києва Дарію Семенко 236,5 на 234,9.
Об’єднавшись у команду разом з Віленою Бевз з Дніпра, Яна і Дарія перемогли і у командній першості.
Серед юніорів рівних не було другокурснику училища Глібу Кігітову. У фінальній дуелі Гліб переміг херсонця Ігоря Соловея 238,5:236,1. У командній стрільбі українці також поза конкуренцією.
Серед кадеток бронзовою призеркою турніру стала Соломія Возняк (вип. 2018р.). Анастасія Колодяжна (вип. 2017р.) посіла 7 місце. У командній першості дівчата – срібні призерки.
Переможцем змагань у командній першості серед кадетів у складі збірної України-ІІ став учень 10 класу Тимофій Куріпко. Одинадцятикласник Роман Плескун, який виступав за збірну-І, на ІІ місці. У особистій першості Плескун сімнадцятий, Куріпко – на дев’ятнадцятому місці.
Цьогорічна випускниця Софія Пакліковська посіла 5 місце особисто і перше у команді у стрільбі з гвинтівки серед юніорок. Студент ІІІ курсу Святослав Гудзий на сьомому і четвертому місцях відповідно.
Другого дня турніру юніори і кадети змагались разом за нагороди меморіалу Йозефа Ковача. Гліб Кігітов став срібним призером серед пістолетників, Святослав Гудзий четвертий у компанії гвинтівочників, Яна Чучмарьова і Софія Пакліковська – на дев’ятому місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби