49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФК


У м.Львові 26 вересня – 1 жовтня 2019р. відбувся чемпіонат України ім. заслуженого тренера України Анатолія Кукси зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з гвинтівки чемпіонами України серед змішаних команд став дует господарів у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Софії Пакліковської (вип. 2019р.) та Олександра Галкіна (вип. 2009р.). Студенти Владислава Коваль (ІІ курс) і Святослав Гудзий (ІІІ курс) посіли 4 місце.
У особистій першості (вправа ГП-6) і Пакліковська (на фото), і Галкін вибороли бронзові медалі. У жінок перемогла донечанка Вікторія Сухорукова, у чоловіків – випускник ЛУФК Олег Царьков, який сьогодні представляє Вінницю.
У командній першості серед чоловіків Олександр Галкін, Святослав Гудзий і цьогорічний випускник Олег Замико також з бронзовими нагородами, а Софія Пакліковська і Владислава Коваль серед жінок на четвертому місці.
Серед пістолетників (вправа ПП-3) чемпіоном України став дніпрянин Іван Бідняк (вип. ЛУФК 2003р.). Серед жінок перемогу отримала чернігівчанка Галина Авраменко. Анастасія Колодяжна (вип. 2017р.) та Ольга Болонна (дівоче прізвище Старинська, вип. 2000р.) розмістилися слідом і посіли відповідно ІІ і ІІІ місця. Ще четверо вихованок училища увійшли у десятку кращих: Юлія Коростильова (вип. 2004р.) на 4 місці, Поліна Колеснікова (дівоче прізвище Конарєва, вип. 2017р.) п’ята, Лілія Нестеренко (вип. 2016р.) – сьома, Тетяна Селедцова (дівоче прізвище Борисюк, вип. 2001р.) – восьма.
Львівське тріо у складі Болонни, Коростильової та дев’ятикласниці Яни Чучмарьової не мало собі рівних у командних змаганнях серед жінок.
У міксті (змішані команди) Селедцова і Олександр Зайцев (вип. 2016р.) – срібні призери. Коростильова у парі з Глібом Кігітовим (ІІ курс) четверті. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби