48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Європейський медалепад від Павла Коростильова


8 медалей, в тому числі 3 золотих, 4 срібних і 1 бронзову виборов цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який з 14 до 23 вересня 2019р. проходив у м.Болонії (Італія).
Павло переміг у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м у особистій першості, у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 50м і з револьвера на 25м, посів ІІ місця у стрільбі з револьвера (особисто), у стрільбі зі стандартного пістолета на 25 і 50м серед змішаних команд (з чернігівчанкою Оленою Костевич і Оксаною Камінською з Рівного відповідно), у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 25м. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м у Павла ІІІ командне місце і IV особисте.
Разом з Павлом Коростильовим чемпіоном Європи у командній стрільбі з револьвера, срібним призером у стрільбі зі стандартного пістолета і бронзовим – у швидкісній стрільбі став Володимир Пастернак (вип. 2008р.).
         Учениця 9 класу Яна Чучмарьова у компанії з Оленою Костевич і Оксаною Камінською показала сьомий результат у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату Європи