49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи


У м.Болонії (Італія) у програмі чемпіонату Європи з кульової стрільби впродовж 14-19 вересня 2019р. була розіграна і європейська юніорська першість.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м бронзовим призером юніорського чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото).
Ще одну «бронзу» Юрій виборов у швидкісній стрільбі з пістолета у командній першості. Асистував Колеснику одинадцятикласник училища Роман Плескун. У особистій першості Юрій і Роман на 6 і 7 місцях відповідно.
Свою третю бронзову нагороду Колесник здобув у парі з Соломією Возняк (вип. ЛУФК 2018р.) у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м у міксті.
 У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м серед хлопців Колесник шостий особисто і п’ятий – у командній першості, а Возняк – четверта в командних змаганнях серед дівчат.
          Студент ІІІ курсу Святослав Гудзий двічі показав 21-ий результат у стрільбі з гвинтівки на 50м з положення лежачи і з трьох положень. У цих вправах на командну першість другокурсниця Владислава Коваль на 11 і 12 місцях. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби